فرمانده سپاه خرم آباد گفت: امروز، ۶ هزار بسته معیشتی،توسط ۲۸ حوزه محلات و اقشار در ۲۸ نقطه شهری و روستایی خرم آباد توزیع می شود.

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر، در حاشیه رزمایش کمک مومنانه به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی در گفت و گو با خبرافلاک اظهار داشت:از ابتدای شروع ویروس کرونا تا به حال ۳۴ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی، برابر بانک اطلاعاتی که حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج محلات از خانواده های کم برخوردار تهیه و ثبت کرده اند،اهدا شده است.
وی افزود:امروز ۶ هزار بسته معیشتی که هر بسته برابر با ۵۰۰ هزار تومان است، توسط ۲۸ حوزه محلات و اقشار در ۲۸ نقطه شهری و روستایی خرم آباد توزیع می شود.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد عنوان کرد: امسال با همکاری کمیته امداد احداث ۲۵ و بازسازی و تعمیرات ۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان این نهاد انجام شده است.

سرهنگ بازگیر با اشاره به خدمات تیم های مراقبتی،نظارتی و حمایتی در ایام کرونا خاطرنشان کرد: تیم های مراقبتی متشکل از بانوان بسیجی در خانه های بهداشت و محله های پایگاه های بهداشت مستقر بوده و با کمک تیم های حمایتی و کادر شبکه بهداشت و درمان، خانواده های آسیب دیده از کرونا و دارای بیمار کرونا را شناسایی و مراحل کمک به آن ها شامل کمک دارویی،غذایی و مشاوره را انجام دادند.

وی تصریح کرد: در شیوع پیک پنجم مردم نیاز به خدمات درب منزل داشتند از این رو تیم هایی در بخشی از بیمارستان آماده کردیم و آن تعداد از مردم که مبتلا به ویروس کرونا می شدند بلافاصله تماس می گرفتند و خدمات مشاوره ای، پزشکی و اقلام غذایی،دارویی برای آن ها ارسال می شد.
بازگیر بیان کرد: در طرح واکسیناسیون تمام سالن های ورزشی شهر را در اختیار علوم پزشکی استان قرار دادیم؛ در حال حاضر سه الی چهار مورد مشغول به کار هستند و در این مدت ظرفیت نیروی انسانی و امکانات زیرساختاری همه در بحث مبارزه با کرونا پای کار بوده و خدمت کردند.