سردار الهی از توقیف یک دستگاه پژو 405 و کشف 210 کیلوگرم تریاک طی یک عملیات مشترک و هدفمند پلیسی در محور های ورودی خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبرافلاک به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان، سردار یحیی الهی اظهارداشت: با اشراف ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان و همکاری اطلاعاتی ماموران مواد مخدر خراسان رضوی مبنی برحمل مقادیری مواد مخدر توسط یک باند سوداگر مرگ با یک دستگاه پژو ۴۰۵ از استان های جنوب شرقی به سمت پایتخت، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تشکیل اکیپ های ویژه اعضای باند را پس از شناسایی به صورت نامحسوس تحت رصد و پایش قرار داده و خودروی پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر را در ورودی خرم آباد متوقف کردند.

فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد: با دستگیری دو نفر اعضای این باند، در بازرسی از این خودرو ۲۱۰ کیلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه ای در صندوق عقب این خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.

سردار الهی خاطرنشان کرد: در عملیاتی دیگر دو دستگاه پژو ۴۰۵ و تیبا که محموله را اسکورت می کردند نیز توقیف و پنج نفر در این رابطه دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه ۷ نفر اعضای باند همراه پرونده به مراجع ذی صلاح معرفی شدند، گفت: مبارزه بی امان و جدی با مواد مخدر از اولویت های اصلی پلیس است و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه با ماموران انتظامی در میان بگذارند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک