معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان به مناسبت ۹ دی پیامی صادر و تاکید کرد: تمام تلاش دولت مردمی توسعه لرستان و شکوفایی استعدادهای جوانان در حوزه‌های مختلف است.

به گزارش خبر افلاک ، بهرام ستاری سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان به مناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه، روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت پیامی صادر کرد.

 در متن این پیام اینگونه آمده است؛ 

« بسم الله الرحمن الرحیم »

قیام خودجوش مردمی در حماسه نهم دی، نماد وحدت و همبستگی ملت و پیوند آن با رهبری و پشتیبانی از ولایت فقیه و ماهیت اسلامی بود که نشان داد همگان به این درک، فهم و حقیقت عظیم رسیده اند که اگر پشتیبان ولایت فقیه باشند مملکت به دامن دیکتاتوری و استعمار خارجی نمی‌افتد.

در نهم دی ماه با خلق حماسه ای کم نظیر از سوی ملت بصیر و فهیم ایران اسلامی و با توصیه‌های عالمانه رهبر فرزانه انقلاب، توطئه دشمنان با شکست مواجه شد و سناریوی دشمن با هدف براندازی نظام اسلامی توسط ملت بصیر ایران اسلامی درهم شکسته شد.

اینجانب این یوم الله عزیز را مغتنم شمرده و ارادت قلبی خود را به خانواده‌های معظم شهداء، جامعه ایثارگران و عموم مردم شریف لرستان اعلام داشته و از مردم بصیر دعوت می‌نمایم جهت نیل به هدف مقدس جمهوری اسلامی یعنی ایجاد تمدن نوین اسلامی که لازمه آن تشکیل دولتی مردمی و ایرانی قوی می‌باشد، ضمن مشارکت همگانی در همه حوزه‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و…، بدانند که خواسته‌های مردم عزیز و هم استانی‌های گرامی را در دولت انقلابی سیزدهم پاسخگو خواهیم بود تا بارقه امیدی بر آینده ایده آل شما باشد.

 بلاشک تمام توان و تلاش ما در مجموعه دولت مردمی توسعه همه جانبه استان و ایجاد بستری مناسب جهت شکوفایی تمامی استعدادهای بالقوه جوانان در حوزه های(اقتصادی،سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و …) خواهد بود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس