آیین تجلیل از مربیان و مدال آوران هیات دو و میدانی لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرافلاک، آیین تجلیل از مربیان و مدال آوران هیات دو و میدانی سال ۱۴۰۰ استان، در سالن جلسات مرکز علامه طباطبایی خرم آباد برگزار شد.

سیاوش سپهوند، رئیس هیات دو و میدانی استان به بیان عملکرد این هیات در سال جاری پرداخت و اظهار داشت: امسال تیم جوانان در چهارمحال و بختیاری به قهرمانی دست یافتند و باعث افتخار لرستان شدند.

وی افزود: باشگاه فرهنگی ورزشی پلیمر خرم آباد را یکی از قوی ترین باشگاه های دو و میدانی کشور توصیف کرد.

سپهوند با اشاره به اعزام های برون مرزی عنوان کرد: طی امسال، توانستیم آقایان معین پور و پاپی، دو نفر از ورزشکاران رده ی جوانان را به همراه مربیان از جمله ایرج سپهوند، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پلیمر خرم آباد، به مسابقات آسیایی اعزام کنیم که در تاریخ دو و میدانی استان، بی نظیر بوده است.

رئیس هیات دو و میدانی استان خاطرنشان کرد:مسابقات داخل سالن در دو بخش آقایان و بانوان در روزهای ۱۴ و ۱۵ دی ماه جاری در تهران و حضور با اقتدار این باشگاه در این مسابقات برگزار شد، امیدواریم در آینده بتوانیم به افتخارات این هیات بیفزاییم‌.

وی با بیان اینکه هزینه ی ورزش دو و میدانی برای ورزشکاران، سنگین است تصریح کرد: تمام تلاش خود را این زمینه و در بخش استعدادیابی و رده های پایه که سکان آن را در دست دارم خواهم کرد و نسبت به ورزشکاران لرستانی نگاه ویژه خواهم داشت چرا که معتقدم که لرستان، قطب دو و میدانی کشور بوده و هست.

سپهوند از مربیان و روسای هیئات دو و میدانی استان خواست که در مدت باقی مانده از این دوره، نهایت تلاش خود را برای کسب افتخارات بیشتر داشته باشند و اظهار امیدواری کرد که در آینده، با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی پلیمر خرم آباد، در اعزام های برون مرزی، از مربیان‌‌ لرستانی استفاده کنیم.