حجت‌الاسلام مبلغی با اشاره به ترس استکبار جهانی از عکس و نام شهید سلیمانی، گفت: ادعای آزادی بیان از سوی پلتفرم اینستاگرام دروغین است، چراکه با ایجاد محدودیت در شبکه‌های اجتماعی اقدام به نقض حقوق بشر کرده‌اند.

به گزارش خبر افلاک، حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی ، با اشاره به اقدام عجیب پلتفرم اینستاگرام در حذف برخی پست‌های کاربران ایرانی با موضوع شهید «حاج قاسم سلیمانی»، اظهار داشت: آزادی بیان از سوی مدعیان آزادی که ادعایشان گوش فلک را پرکرده، دروغی بیش نیست چراکه با ایجاد محدودیت در شبکه‌های اجتماعی اقدام به نقض حقوق بشر کردند.

وی افزود: این‌ها تحمل یک اسم و تصویر را ندارند و در این راستا به‌صورت گسترده اقدام به حذف اتوماتیک تصویر و اسم فداکارترین و باشرافت ترین انسانی می‌کنند که درراه شرافت و دفاع از ارزش‌های میهن، دین، آیین و مملکتش در حال تلاش و ایثار است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی ژست تحمل مخالف، آزادی بیان و دموکراسی مدعیان دروغین را برملا کرد که برای این‌ها شرافت و فداکاری انسان‌ها اهمیت ندارد و اگر کسی در مقابل مطامع دنیوی آنان قرار بگیرد حتی تحمل نامشان را نیز ندارند.

وی تصریح کرد: روحیه مردمی بودن، خدامحوری و توکل شهید حاج قاسم سلیمانی به خالق هستی‌بخش در تمامی امور مشهود بود.

مبلغی با اشاره به اینکه خباثت آمریکا و ایادی آن علیه ایران تمام‌شدنی نیست، گفت: مدعیان دروغین آزادی بیان حتی از نام و تصویر سردار دل‌ها می‌ترسند و تحمل آن را ندارند و در اینستاگرام نیز اقدام به حذف نمودن پست و یا مسدودسازی پیج هایی با محتواهای مربوط به شهید سلیمانی می‌کنند.

 انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک