استاندار لرستان گفت: در برنامه‌های آتی از ظرفیت بسیج برای رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار در لرستان بهره‌گیری می‌شود.

به گزارش خبر افلاک ، فرهاد زیویار،استاندار لرستان با بیان اینکه بسیجی بودن یک افتخار است که انسان را به انجام عمل خیر ترغیب می‌کند گفت:  تصمیمات لازم جهت انجام فعالیت‌های کارگروه بسیج سازندگی با همکاری سایر دستگاه‎های اجرایی اتخاذ شد.

وی با بیان اینکه بسیج در بحران‌ها و صحنه‌های حساس کشور هر جا که نیاز به توانش بوده با حضور خود و با کمترین امکانات، بهترین عملکرد و کارنامه را ارائه داده است بیان کرد: بسیجی بودن یک افتخار است و باید گفت بسیج سازندگی یک ظرفیت مهم در کشور و درجه‌ای از توانمندی است که قابلیت انجام کار‌های بزرگ جهت خدمت به مردم را دارد و از این ظرفیت مهم باید به بهترین شکل استفاده کرد.

زیویار با بیان اینکه بهترین رهبر دنیا خود را یک بسیجی می‌داند گفت: بسیج ظرفیتی است که به ابتکار امام خمینی (ره) در کشور شکل گرفت و در سال‌های پس از انقلاب با ارائه راهکار‌های مناسب، زمینه انجام کار‌ها را فراتر از چارچوب‌ها و قالب‌های محدود کننده فراهم کرد.

وی با اشاره به اینکه عنصر مهم «تعهد» با روحیه بسیجی سازگار است تصریح کرد: این عنصر مهم در کنار نظم و مدیریت صحیح می‌تواند کار‌های بزرگی را با رویکرد خدمت به کشور پیش ببرد.

استاندار لرستان اظهارداشت: از آنجا که بسیج عضو کارگروه اشتغال استان لرستان است در برنامه‌های آتی از ظرفیت بسیج برای رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار بهره‌گیری می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه مقام و جایگاه در نظام مقدس جمهوری اسلامی صرفاً برای خدمت به مردم تعریف شده است افزود: بسیار مهم است این خدمت رسانی با روحیه بسیجی آمیخته و اجرا شود چرا که بسیج زمان و مکان نمی‌شناسد و هر جا که نیاز باشد حضور موثر دارد.

انتهای پیام/ب

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان