سپهوند گفت: 50 عنوان برنامه همزمان با سالروز شهادت سردار دلها در لرستان برگزار می شود.

به گزارش خبر افلاک ، مریم سپهوند اظهار داشت: به مناسبت سالروز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی، بسیج جامعه زنان بیش از ۵۰ عنوان برنامه در بخش های مختلف برگزار می کند که بخشی از این برنامه ها در فضای مجازی برگزار می شود.

وی افزود: برگزاری نشست های بصیرتی با محوریت سبک زندگی اسلامی و تربیت نسل مقاوم، مکتب حاج قاسم ادامه دهنده راه حضرت زهرا(ره)، سبک زندگی فاطمی، سبک زندگی با موضوع ازدواج، کاهش طلاق و اعتیاد، نشست نخبگان اثرگذار و آسیب های تک فرزندی بخشی از برنامه های این ایام است.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان عنوان کرد: از دیگر برنامه هایی که برای این ایام در نظر گرفته شده، برنامه ای در مهدهای قرآنی است که در راستای تبیین شخصیت حاج قاسم، مسابقه ای با عنوان عمو قاسم در ۵۹ مهرقرآنی لرستان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: همچنین مسابقه نقاشی، دیوار نویسی، اکران فیلم، مسابقه وصیت نامه سردار دلها، یادواره شهدا، ختم قرآن و توزیع بسته های معیشتی در دستور کار قرار دارند.

سپهوند بیان کرد: برنامه های در نظر گرفته شده تا ۱۹ دیماه برگزار می شود که تلاش می شود با اجرای این برنامه ها، در راستای تبیین شخصیت شهید سلیمانی گام هایی مهم برداشت.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک