نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به تهدیدات چندباره رژیم اشغالگر قدس علیه ایران اسلامی بیان کرد: جمهوری اسلامی قوی و قدرتمند ایران با برگزاری رزمایش های گسترده و تهاجمی در سواحل جنوبی خلیج فارس و در رزمایش ۲۵ آذر ماه در استان ما که با حضور نیروهای مسلح، برگزار شد نشان داد، در صورت عملی شدن تهدید و حمله به ایران ولو در سطح محدود، جواب ایران به صورت وسیع و گسترده خواهد بود.

حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی، در خطبه های نماز جمعه این هفته در خرم آباد با اشاره با سالروز حماسه مردمی در ۹ دی سال ۱۳۸۸ اظهار داشت: ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است این روز به عنوان روز مبارزه با فتنه گران تحقق پیدا کرد؛ فتنه فضای غبارآلودی است که تشخیص حق از باطل را دشوار می سازد.

وی افزود: ‌نظام سلطه در این چند دهه اخیر از شیوه هایی همچون فتنه سال ۸۸ استفاده می کنند با این ترفند که جریانی در داخل کشور که هم سو با مواضع غرب بوده و در انتخابات شکست خورده است دولت مستقر را متهم به تقلب می کردند و خواهان ابطال انتخابات می شدند و در انتخابات سال ۸۸ در کشور ما این ترفند را تدارک دیدند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: شش ماه فتنه سال ۸۸ ادامه پیدا کرد؛ اما مردم ما بعد از شش ماه قانون شکنی از سوی فتنه گران، به صورت خودجوش به خیابان ها آمدند و دلبستگی خود به امامت، ولایت و نظام را نشان دادند.

شاهرخی تصریح کرد:حماسه ۹ دی تمام محاسبات دشمنان داخلی و خارجی را برهم زد و نشان داد مردم ایران از آگاهی و بصیرت لازم برخوردار هستند . به مسئولان ما پیام داد که مردم ایران هر زمان آمادگی ایستادگی در برابر مفسدین و قانون شکنان را دارند؛ باید هوشیار بود چراکه فتنه در هر زمانی خودش را به شکل و شیوه های نو نشان می دهد باید آگاه بود و حق را تشخیص داد.

وی خاطرنشان کرد:بیش از ۲۶۰۰ نفر از هم استانی های ما در اثر بیماری کرونا جان خود را از دست دادند، باید همچنان اصول بهداشتی اعم از شستن دست ها و استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت کنیم تا در سایه تدابیر دولت این وضعیت آبی را حفظ کنیم چرا که شرایط خروج از کرونا در توسعه و پیش رفت اقتصادی و .. استان ما تاثیر دارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به تهدیدات چندباره رژیم اشغالگر قدس علیه ایران اسلامی با روی کارآمدن بایدن و حزب دموکرات آمریکا بیان کرد: تهدیدات قبل از پیروزی انقلاب با عناوین مختلف وجود داشته است ولی جمهوری اسلامی قوی و قدرتمند ایران با برگزاری رزمایش های گسترده و تهاجمی در سواحل جنوبی خلیج فارس و در رزمایش ۲۵ آذر ماه در استان ما با حضور نیروهای مسلح،  ارتش، سپاه، بسیج و گردان های نظامی برگزار شد نشان داد، در صورت عملی شدن تهدید و حمله به ایران ولو در سطح محدود و اشتباه محاسباتی آنان، جواب ایران به صورت وسیع و گسترده خواهد بود.

وی با اشاره به شهادت سرگرد شهید پوردهقان جمعی نیروی انتظامی لرستان یاد آور شد:شهادت این افسر را به خانواده و کادر ناجا تبریک و تسلیت می گوییم ، بنده در طول این دو سال ۸۹ بار درباره ناجا گفت و گو و سخن در مجالس رسمی و غیررسمی پیرامون انتظارات مردم از ناجا و تشکر از این قشر گفت و گو کرده ام.

شاهرخی با بیان این که شهید پوردهقان آسایش خانواده و خود را فدای آسایش مردم کرد تاکید کرد:در ماه های اخیر برخوردهای مقتدرانه ای از سوی ناجا با قاچاقچیان مواد مخدر، اراذل اوباش،سارقان مسلح و برهم زنندگان نظم و امنیت انجام شده است و در این چندماه اخیر تلاش مضاعف شده است و امروز جمهوری اسلامی ایران در بالاترین ضریب امنیتی بوده است.

وی با بیان این که جمهوری اسلامی ایران در مرزهای هوایی و زمینی و دریایی از قدرت بالایی برخوردار است گفت: باید  اعمال قانون علیه قانون شکنان به صورت مقتدرانه و فوری،  عبرتی برای قاچاقیان و اراذل و اوباش و فروشندگان و خریداران سلاح باشد.

انتهای پیام/