نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به این که اجرایی کردن مصوبات نیازمند پیگیری های خستگی ناپذیر در بیرون و درون از استان است گفت:به کارگیری نیرو های تازه نفس، پر انگیزه،جویای انجام کارهای بزرگ،خوش نام ،دانا،توانا ،مدیر، مدبر و متعهد از الزامات موفقیت برای اجرایی کردن مصوبات سفر است.

حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی، در خطبه های نماز جمعه این هفته در خرم آباد با اشاره به سالروز شهادت علامه دکتر سید جعفر شهیدی اظهار داشت:
دانشمند گران مایه، دکتر جعفر شهیدی از مفاخر ملی و استانی و شهر بروجرد بوده اند، دکتر سید جعفر شهیدی بیش از ۱۰۰ اثر علمی، فرهنگی در فنون و علوم مختلف داشتند و لرستان دارای مفاخر و فرهیختگانی نامور و شهیر در همه فنون است.

وی افزود: ترجمه نهج البلاغه ،۴۰ سال تدریس در دانشگاه تهران و تربیت شاگردانی که امروز خود از اساتید مشهور کشور هستند از اقدامات دکترشهیدی بوده است؛ نسل های ما بدانند که مردم این استان به همان میزان که شجاعت، ایثار گری،دلاوری و سخاوت سرآمد هستند در داشتن شخصیت علمی، فرهنگی، اجتماعی، دینی و سیاسی سرآمد بوده و دارای هویت و تاریخی درخشان برای کشور هستند و این موضوع وظیفه نسل های آینده را سنگین تر می کند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد:ما در این هفته سفر ریاست جمهوری به لرستان را داشتیم سفری یک روزه که در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی ،کشاورزی، دامدروری،صنایع تبدیلی، راه آهن،آب ،احداث و تکمیل سدها،شبکه آبیاری مصوباتی داشتند،قطعا اجرایی شدن این مصوبات می تواند برای استان ما سازنده و مفید باشد.

شاهرخی تصریح کرد: تلاش،هماهنگی، وحدت و انسجام همه کارگزاران برای اجرایی کردن این مصوبات فوق العاده مهم است و نیازمند پیگیری های خستگی ناپذیر در بیرون و درون از استان است.

وی خاطرنشان کرد: به کارگیری نیرو های تازه نفس، پر انگیزه،جویای انجام کارهای بزرگ،خوش نام ،دانا،توانا ،مدیر، مدبر،متعهد و هم چنین پیمانکاران و شرکت های پر سابقه و دارای شهرت از الزامات موفقیت برای اجرایی کردن مصوبات سفر است.

امام جمعه خرم آباد بیان کرد:همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و پیگیری مصوبات گام به گام با مدیران اجرایی امری لازم و ضروری است و گرفتن اعتبار برای مصوبات این سفر کاری است که با همکاری همگان میسر است.

وی با بیان این که داشته های استان ما بیش از کاستی هاست تاکید کرد:جوانان ما آرزوهای دست یافتنی دارند جامعه عمل پوشیدن به ان ها بر عهده دستگاه ها اجرایی  و قضاییه استان،نمایندگان و همه مردم است.

شاهرخی یادآور شد: رئیس جمهور لرستان را در محور اشتغال ویژه دانستند و استان ما را به چهار استان حوزه آب اضافه کردند از این رو اجرایی نمودن مصوبات را با تمام وجود و با قوت بیشتری دنبال خواهم کرد.

امام جمعه خرم آباد گفت: روز شنبه ،شهادت حضرت صدیقه طاهره( س) بر اساس نقل ۷۵ روز است؛ و قطعا مردم ما در دهه اول و دوم فاطمیه رعایت شئونات ایام را به جا خواهند آورد و بانوان و دختران ما اینچنین بانوی باکمال و فضیلتی را الگو خود قرار دهند.