ویسکرمی با اشاره به طرح جهش مسکن گفت: 1215 واحد مسکونی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان ساخته می شود.

به گزارش خبر افلاک ، حامد ویسکرمی صبح امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت هفت هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی طرح جهش مسکن اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان لرستان ساخت هزار و ۲۱۵ واحد مسکونی در این پروژه ها را متعهد شده که ۷۱۵ واحد با پیشرفت ۳۰ درصد در حال انجام است.

وی افزود: در شرایط فعلی دو پروژه دیگر نیز در دستور کار قرار دارد که با توجه به افزایش قیمت مصالح ساختمانی اما یک روز پروژه تعطیل نشده و در حال انجام است که در خرم آباد به غیر از ۷۱۵ واحدی، پروژه دیگری داریم و در بروجرد ۲۱۵ واحد در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان تصریح کرد: در این پروژه از پیمانکاران بومی استفاده شده اما موضوعی که وجود دارد در باب صدور پروانه بوده که موضوع ۱۰ درصدی است که از زمین های این سایت ها باید در اختیار شهرداری ها قرار بگیرد و این مسئله سبب شده پروانه ای صادر نشده و این مسئله در سطح ملی تعیین تکلیف شود.

ویسکرمی عنوان کرد: آمادگی داریم به عنوان شرکت توسعه گران عمران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) چنانچه تمایلی بود در پروژه های دیگر همکاری کنیم؛ ستاد اجرایی در کشور رسالتی را با عنوان توجه به محرومیت زدایی تعریف کرده و استان ما با مشکلاتی همراه است که ظرف این مدت که ستاد اجرایی در استان تشکیل شده اقداماتی صورت گرفته است.

وی بیان کرد: بالغ بر هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان حجم عملیات مالی در استان در بخش های مختلف تعریف شده که بخشی از این خدمات در نهضت ملی مسکن است.

ویسکرمی خاطرنشان کرد: ساخت و ساز مسکن سبب خانه دار شدن اقشار ضعیف، رفع مشکل ازدواج جوانان، ایجاد اشتغال و رونق در واحدهای صنعتی می شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک