فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت:پرستاران، رزمندگان جبهه مقابله با کرونا بودند، در این ایام زینب(س) گونه، پای کار آمدند تا امروز شاهد کاهش مبتلایان و فوتی های ناشی از این بیماری باشیم.

همزمان با سالروز میلاد حضرت زینب( سلام الله علیها) و روز پرستار، مراسم تقدیر از پرستاران با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد برگزار شد.

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر، در این مراسم اظهار داشت: کادر بهداشت، درمان و علوم پزشکی از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، با امید و آرامش، برای حفظ جان مردم در میدان سخت مقابله با کرونا، شبانه روز پای کار بودند.

وی افزود: بسیج به عنوان ظرفیت مردمی، با تمام تجهیزات از مراحل اولیه تولید ماسک تا ضدعفونی، و حضور در مراکز بهداشت و راه اندازی تیم های مراقبتی،حمایتی و نظارتی،کادر درمان را با تمام توان همراهی کرد.

فرمانده سپاه خرم آباد عنوان کرد: ایستادگی پرستاران در جبهه مقابله با این ویروس شاید با هیچ نبردی قابل مقایسه نیست، چراکه پرستاران در این جبهه نه تنها در بیمارستان ها بلکه در محیط خانه و خانواده باید ایثارگر سلامت جان همه می شدند.

سرهنگ بازگیر تصریح کرد: پرستاران، رزمندگان جبهه مقابله با کرونا بودند و زینب وار پای کار آمدند تا امروز شاهد کاهش مبتلایان و فوتی های ناشی از این بیماری باشیم.

وی خاطرنشان کرد: پرستاران طلایه دار مقابله با کرونا و یاری گر سلامت مردم بودند و در روزهای شیوع این بیماری و ویروس،به معنای تمام و کمال ،واژه ایثار را معنا کردند.

در پایان با اهدا گل و لوح سپاس از خدمات و زحمات پرستاران تجلیل شد.