فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر۸۴ پیاده لرستان از شناسایی هویت یک شهید گمنام پس از۳۳ سال خبرداد و گفت: پیکر مطهر شهید محمد نوری زاده که در دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد به عنوان شهید گمنام دفن شده است، شناسایی شد.

به گزارش خبر افلاک، امیرمراد خوشکنار با اشاره به مشخص شدن هویت یکی از شهدای گمنام در استان لرستان اظهارداشت: طی روزهای اخیر هویت شهید «محمد نوری زاده» که در دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد دفن شده بود، شناسایی شد. 

وی افزود: شهید سرباز محمد نوری زاده متولد ۱۳۴۷ شهر تبریز استان آذربایجان شرقی جمعی گردان ۱۷۵ تیپ ۴۰ سراب استان آذربایجان شرقی بود که در ۲۱ تیرماه سال ۶۷ در منطقه عملیاتی شرهانی به شهادت می‌رسند. 

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر۸۴ پیاده لرستان عنوان کرد: پیکر شهید نوری زاده سال ۹۲ توسط کمیته جستجوی مفقودین به وطن بازگشت ولی ازآنجا که فاقد مدارک شناسایی بود به عنوان شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد به خاک سپرده شده است. 

وی با بیان اینکه این شهید گرانقدر از جمله شهدای مفقودالاثر شهر تبریز بود که پیکر مطهرش طی روزهای  اخیر با آزمایش دی ان ای شناسایی شده است گفت: شهید نوری زاده در زمان شهادت متاهل و دارای یک دختر سه ماه بود که دخترشان اکنون ۳۳سال سن دارد. 

خوشکنار تصریح کرد: جهت استقبال از خانواده شهید صبح  سه شنبه  16ام آذرماه مصادف با روز دانشجو  در دانشگاه  آزاد اسلامی خرم‌آباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم