رئیس کل دادگستری استان لرستان با اشاره به ثبت تمامی اموال، کالاها و وسایل وارده به انبار اموال تملیکی لرستان در سیستم نرم‌افزاری گفت: ظرف ۳ ماه آینده تمامی اموال موجود در انبار به‌فروش می‌رسد.

به گزارش خبر افلاک ،  محمد رزم با اشاره به ثبت تمامی اموال، کالاها و وسایل وارده به انبار اموال تملیکی این استان در سیستم نرم‌افزاری اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی به‌ عمل آمده در اداره کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان لرستان ظرف سه ماه آینده تمامی اموال موجود در این انبار به فروش می‌رسد و تعیین تکلیف می‌شوند.

وی با اشاره به تأکیدات اخیر رئیس قوه قضائیه مبنی بر تسریع در تعیین تکلیف کالاهای دپو شده و ساماندهی انبارهای سازمان اموال تملیکی افزود: پیرو بازدید از انبارهای اموال تملیکی در آبان‌ ماه سال گذشته و مشاهده وضعیت نامطلوب آن، دستورات لازم برای ساماندهی صادر شد و برای پیگیری موضوع مجددا ۲۲ آبان ۱۴۰۰ نیز در این انبارها حاضر شدیم.

رئیس کل دادگستری استان لرستان عنوان کرد: اگرچه ایراد و اشکالاتی پیرامون وضعیت نگهداری انبار مشاهده و تذکرات لازم داده شد و تکالیفی بر عهده مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان لرستان گذاشته شد اما تغییرات مثبت در فاصله یک سال سپری شده از بازدید قبلی کاملا مشهود و امیدوارکننده بود.

وی با اشاره به ثبت تمامی اموال، کالاها و وسایل وارده به انبار اموال تملیکی استان لرستان در سیستم نرم‌افزاری بیان کرد: در جریان این بازدید مشخص شد که نسبت به فروش عمده اموال قبلی اقدام شده‌ است به‌طوری‌که میزان فروش آن‌ها در سال گذشته ۲۳ میلیارد تومان و طی هفت ماه گذشته ۶۰ میلیارد تومان بوده‌ است.

به گزارش تسنیم در استان لرستان تعداد ۲۱ شعبه در حوزه‌های قضایی تابعه به‌عنوان شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌های سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی را عهده دار هستند. 

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم