مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: ششمین مرحله اکیپ دندانپزشکی بسیج جامعه پزشکی به منطقه محروم «دره گرم شرقی» از توابع شهرستان خرم‌آباد اعزام‌شد.

به گزارش خبر افلاک سرهنگ عبدالوحید ملک آرا ، اظهار داشت: در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم و کم برخوردار و به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی و معاونت اجتماعی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، ششمین مرحله اعزام تیم دندانپزشکی در قالب طرح محرومیت‌زدایی جوادالائمه (ع) به منطقه محروم «دره گرم شرقی» از توابع شهرستان خرم‌آباد اعزام شد.

وی افزود: این اکیپ شامل دندان‌پزشکان، پزشک، دستیار داندانپزشک، کارشناسان بهداشت و مشاوره  بود که با وسایل و تجهیزات دندانپزشکی مورد نیاز برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه اعزام شدند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان با اشاره به خدمات دندانپزشکی در این اعزام گفت: خدماتی که در این اعزام ارائه می‌شود ‏شامل معاینه و کشیدن دندان، ترمیم، درمان ریشه، جرم گیری و دارو به‌صورت رایگان به اهالی منطقه است و آماری که در پایان این روز می‌توان ارائه داد خدمت مستقیم به ۶۰ نفر است.

وی با اشاره ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی به مناطق حاشیه شهر خرم‌آباد رایگان است  گفت: این برنامه آخرین منطقه از منطقه حاشیه شهر خرم‌آباد از طرح محرومیت زدایی جواد الائمه (ع) بود که خدمات دنداپزشکی به صورت کاملا رایگان به ساکنان آن ارائه شد.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان با اشاره به آخرین مرحله خدمات دندانپزشکی در این اعزام گفت: ۶ مناطق طرح محرومیت زدایی جواد الائمه(ع) حاشیه شهر خرم‌آباد شامل پشت بازار، گل سفید، اسدآبادی و گرگانه، فلک الدین، کوی علی آباد و دره گرم شرقی به تعداد ۵۱۰ نفر از اهالی این مناطق خدمات تخصصی دندانپزشکی را به صورت کاملا رایگان دریافت کردند.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم