رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به ثبت تمامی اموال، کالاها و وسایل وارده به انبار اموال تملیکی این استان در سیستم نرم‌افزاری گفت: ظرف ۳ ماه آینده تمامی اموال موجود در انبار به‌فروش می‌رسد.

به گزارش خبر افلاک به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، محمد رزم، رئیس کل دادگستری استان لرستان با اشاره به تأکیدات اخیر رئیس قوه قضائیه مبنی بر تسریع در تعیین تکلیف کالاهای دپو شده و ساماندهی انبارهای سازمان اموال تملیکی گفت: پیرو بازدید از انبارهای اموال تملیکی در آبان‌ماه سال گذشته و مشاهده وضعیت نامطلوب آن، دستورات لازم برای ساماندهی صادر شد و برای پیگیری موضوع مجدداً در ۱۴۰۰/۸/۲۲ نیز در این انبارها حاضر شدیم.

وی گفت: اگرچه ایراد و اشکالاتی پیرامون وضعیت نگهداری انبار مشاهده و تذکرات لازم داده شد و تکالیفی بر عهده مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان لرستان گذاشته شد؛ اما تغییرات مثبت در فاصله یک سال سپری شده از بازدید قبلی کاملاً مشهود و امیدوارکننده بود.

رئیس کل دادگستری استان لرستان با اشاره به ثبت تمامی اموال، کالاها و وسایل وارده به انبار اموال تملیکی استان لرستان در سیستم نرم‌افزاری اظهار کرد: در جریان این بازدید مشخص شد که نسبت به فروش عمده اموال قبلی اقدام شده‌است؛ به‌طوری‌که میزان فروش آن‌ها در سال گذشته ۲۳ میلیارد تومان و طی هفت ماه گذشته ۶۰ میلیارد تومان بوده‌است.

رزم در پایان تصریح کرد: مطابق برنامه‌ریزی به‌عمل آمده در اداره کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان لرستان ظرف سه ماه آینده تمامی اموال موجود در این انبار به فروش خواهد رفت و تعیین تکلیف خواهد شد.

گفتنی‌است؛ در استان لرستان تعداد ۲۱ شعبه در حوزه‌های قضائی تابعه به‌عنوان شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌های سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی را عهده دار هستند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر