فرماندار خرم آباد گفت: مسائل کلان نظیر مباحث توسعه شهرستان، رونق اقتصادی و اشتغالزایی در اولویت ارائه به رئیس جمهور در سفر به لرستان است.

به گزارش خبرافلاک، جعفر طولابی در جلسه بررسی و هماهنگی تمهیدات سفر رئیس جمهور و هیات دولت که با دستورکار تهیه و تنظیم و جمع بندی گزارش مهمترین مسائل و مشکلات، طرح ها و پروژه های شهرستان خرم آباد برگزار شد، اظهار داشت: مهمترین مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه های مختلف اقتصادی، عمرانی ، اجتماعی و فرهنگی قبلا احصا شده و از طریق استاندار در جلسات متعدد در نهاد ریاست جمهوری مورد بررسی و جمع بندی قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اهمیت این سفر در روند تخصیص اعتبار برای طرح های با درصد بالای پیشرفت فیزیکی، افزود: این مسائل در جلسه شورای اداری با حضور نماینده عالی رئیس جمهور و هیات دولت در شهرستان خرم آباد نیز مطرح خواهند شد و این سفر دستاوردهای خوبی را برای استان و شهرستان به دنبال خواهد داشت.

طولابی مطرح کردن مسائل کلان شهرستان نظیر مباحث توسعه شهرستان، رونق اقتصادی و اشتغالزایی را در اولویت دانست و عنوان کرد: حضور رئیس جمهور و اعضای هیات دولت در استان فرصت مناسبی است تا همه مسئولان استان و شهرستان به دور ازحواشی و مسائل فرعی، هماهنگ ویک صدا از منافع استان دفاع و مطالبات مردم در حوزه های مختلف اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی را بیان و توجه هیات دولت را به مشکلات استان جلب نمایند.

در این جلسه ضمن تاکید بر ضرورت آمادگی مسئولین برای تمهیدات سفر  مهمترین مسایل و موضوعات حوزه های مختلف توسط مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان مطرح و مورد بحث و بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

انتهای پیام /

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم