بازگیر،فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به این که امروز اصناف و بازاریان،طلایه داران مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن هستند گفت:حمایت اصناف از سیل زدگان،زلزله زدگان و حضور دغدغه مند صنوف مختلف در ایام مقابله با کرونا، تداعی کننده حمایت آنها از رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش خبرافلاک سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر در دیدار با هییت رئیسه اتاق اصناف مرکز لرستان ضمن قدردانی از حضور همیشگی اصناف و بازاریان متدین در صحنه های مورد نیاز انقلاب اظهار داشت: حمایت اصناف از سیل زدگان،زلزله زدگان و حضور دغدغه مند صنوف مختلف در ایام مقابله با کرونا، تداعی کننده حمایت آنها از رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس است.

وی افزود:اصناف امروز طلایه داران،مبارزه با جنگ اقتصادی هستند، اتحادیه ها و صنوف مختلف از جمله خیاطان،آرایشگرها،تاکسی رانی و …می توانند با ارائه طرحی کیفی،ملی و با قیمت مناسب در راستای خدمت به محرومین و خانواده های کم برخوردار پیش قدم شوند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد عنوان کرد: در بحبوحه بیماری کرونا که بسیاری از کشورها با کمبود ونبود ماسک روبه رو بودند، اتحادیه خیاطان مردانه و زنانه با عنوان خیاطان جهادگر بسیجی وارد میدان شدند به طوری که در مدت زمان کوتاهی اما با همت بلند جهادگران،بیش از ۲۴۰هزار ماسک تولید و در اختیار شبکه بهداشت و درمان و مردم قرار گرفت.

بازگیر با بیان این که سپاه و بسیج در راستای خدمت رسانی به مردم همراه اتاق اصناف مرکز لرستان است تصریح کرد:بازاریان منصفی که اجناس قدیمی فروشگاه و مغازه را با قیمت قبل در اختیار مردم قرار می دهند معرفی و از آنها قدردانی شود.

انتهای پیام/