عضو شورای شهر خرم آباد گفت: کمربند سبز شهرخرم آباد باهمکاری شهرداری و انجمن های مردم نهاد شهر درحال احداث است.

کرم نعمتی در گفت و گو با خبرافلاک اظهار داشت: کمربند سبز خرم آباد از شمال خرم‌آباد ابتدای منطقه دره گرم شروع و تا انتهای منطقه حوزه استحفاظی جنوب شهر خرم‌آباد ادامه دارد.
وی با بیان اینکه هم اکنون طرح درخت کاری کمربند سبز از شمال شهر آغاز‌شده عنوان کرد: تقریباً تعداد زیادی درخت کاشته شده ولی موانعی مانند آبرسانی و تسطیح کوهپایه‌ها وجود دارد که مشکلاتی ایجاد کرده است.
عضو شورای شهر خرم آباد تصریح کرد: ضروری است در این راستا نهادها و ارگان‌های مرتبط پای کار بیایند تا این موانع مرتفع شوند.
نعمتی افزود: جهت تسریع کار،جلسات تخصصی با مسئولان ذیربط برگزارشده و قسمتی ازکار شروع‌شده است.همچنین از مدیریت جدید سازمان فضای سبز و پارک‌ها خواسته‌ شده توجه ویژه ای به این‌موضوع داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: کمربند سبز شهر خرم آباد به طور جدی در دستور کار شهرداری و شورای شهر قرار دارد و قطعا به‌دنبال تکمیل آن هستیم.
عضو شورای شهر خرم آباد بیان داشت:همچنین کارگروه تخصصی متشکل از خیرین و دلسوزانی که دغدغه فضای سبز شهر را دارند ایجاد شده ،از آن‌ها دعوت شده و پای کار آمده‌اند.
وی افزود:امیدواریم با استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد، کمربند سبز شهر خرم آباد هرچه زودتر تکمیل و به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : مژگان بیرانوند