سردار کشکولی با اشاره با وجه قدسی بسیج از لسان امام راحل و رهبر معظم انقلاب گفت: رهبری فرمودند،بسيج به معني حضور و آمادگي در همان نقطه اي است كه اسلام و قرآن و امام زمان (ارواحناه و فداه) و اين انقلاب مقدس به آن نيازمند است.

به گزارش خبرافلاک سردار مرتضی کشکولی، در مراسم دیدار فرماندهان و بسیجیان سپاه لرستان با نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به وجه قدسی بسیج اظهار داشت: وجه قدسی بسیج را از لسان مبارک امام راحل و رهبری عظیم الشان انقلاب بیان می کنم، امام راحل فرمودند بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده اند و در جایی دیگر فرمودند بسیج میقات پا برهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام ونشانی در گمنامی و بی نشانی گرفته اند.

وی افزود:امام فرمودند، تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران، یقیناً از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران ارزانی شد.

فرمانده سپاه لرستان عنوان کرد: رهبر انقلاب فرمودند، بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه ای است که اسلام و قرآن و امام زمان (ارواحناه و فداه) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است.

وی با اشاره به بخشی از بیانات رهبری که فرمودندبسیج اختصاص به یک منطقه جغرافیایی ویک منطقه انسانی و طبقاتی و قشری ندارد، همه جا هست خاطرنشان کرد:  مقام معظم رهبری فرمودند بسیج پیوند میان بسیجیان عزیز و حضرت ولی عصر (ارواحناه و فداه) مهدی موعود عزیز یک پیوند ناگسستنی و همیشگی است.

سردار کشکولی با بیان این که اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد،چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد شد تصریح کرد:امروز سپاه مفتخر است امر خطیر جذب، سازماندهی، انسجام و مهم تر از همه تعلیم تربیت بندگان صالح خدا در جهت اعتلای کلمه الله را به عهده داشته باشد.