فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به این که بانوان بسیجی،مردانه در میدان مقابله با کرونا ایستادند گفت:امروز تلاش دشمنان در مسیر تغییر فرهنگ و سبک زندگی خانواده های ایرانی است تا با هدف قرار دادن تفکر مادران مسلمان ایرانی، اندیشه یک نسل را پوسیده کنند.

به گزارش خبرافلاک ظهر امروز نشست بصیرتی نقش بانوان بسیجی در دفاع از ارزش های انقلاب و نظام اسلامی و بیان دستاوردهای بسیج در محل حسینیه ثارالله برگزار شد.

سرهنگ بازگیر در این نشست اظهار داشت: یکی از دستاوردهای بسیج، موفقیت در زمینه اقتصاد مقاومتی با راه اندازی کارگاه های بزرگ و کوچک تولیدات داخلی بود که در این مسیر بانوان پیش رو بودند.

وی افزود: کارگاه های مشاغل خانگی توسط همت بلند بانوان بسیجی راه اندازی شد تا راهگشای مسیر بمب بست معیشتی، بسیاری از بانوان بد سرپرست و بی سرپرست شود.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد عنوان کرد: بانوان بسیجی در بحبوحه بیماری کرونا از ابتدا تا زمان واکسیناسیون، با گذشت از جان خود و با اجرای دقیق گام های طرح بسیج ملی مقابله با کرونا با عنوان طرح شهید سلیمانی،مرد میدان بودند.

وی خاطرنشان کرد: به همت شما بانوان در روزهای ابتدایی شیوع کرونا و کمبود و نبود ماسک، در یک روز بیش از ۲۶ هزار ماسک تولید شد و با همین تولیدات کمبودها جبران و قیمت ماسک کاهش پیدا کرد.

سرهنگ بازگیر بیان کرد: شما بانوان در تمام عرصه های فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی،بصیرتی و حتی امنیتی که جان و سلامت مردم در میان بوده است، درخشیده اید.

وی تاکید کرد: امروز شما بانوان در عرصه جنگ نرم و حفظ خانواده نقشی مهم بر عهده دارید،چراکه تلاش دشمنان در مسیر تغییر فرهنگ و سبک زندگی  خانواده های ایرانی است تا با هدف قرار دادن تفکر مادران مسلمان ایرانی، اندیشه یک نسل را پوسیده کنند.