معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:تمدن اسلامی، دگرگونی در گستره گیتی و ظهور یک عصر جدید است؛ وحشت غرب از این است که آینده از آن اسلام و مسلمانان باشد.

به گزارش خبرافلاک؛ سردار جوانی در گردهمایی سیاسی کارکنان،بسیجیان و هادیان سیاسی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به پیروزی های بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی و ثبت شکست های بزرگ در کارنامه نظام سلطه در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت:امید دشمنان این بود که سال ۱۴۰۰ سال بحرانی برای ما باشد و با در جریان بودن نبرد همه جانبه بین جبهه استکبار و انقلاب، جمهوری اسلامی صاحب نفوذ و قدرت شده است.

وی افزود: در انتخابات از رسانه های خارجی ،اینترنشنال،voa تا بی بی سی … تا برخی چهره های داخلی همه برای نیامدن مردم جبهه ضد مشارکت تشکیل دادند اما حضور مردم را دیدید و رهبری فرمودند انتخابات حقا و انصافا حماسه بود.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: شکست آمریکا در افغانستان، ناکام گذاشتن طراحی آمریکا برای درگیر کردن ایران در افغانستان،درگیر کردن ایران در قفقاز جنوبی ، موضوع لبنان تا اقدام اخیر در دریای عمان یک ناکامی طراحی صهیونیستی آمریکایی بود لذا این مصاف و مقابله در مقیاس جهانی بین جبهه حق و باطل نیازمند رصد است.

سردار جوانی با اشاره به مبارزه ۴۲ ساله انقلاب اسلامی با جبهه استکبار تصریح کرد:نظام سلطه روندش اُفت قدرت و اُفول قدرت است،صحنه های شکستی که برای آمریکا اتفاق افتاده پذیرشش برای آمریکا باور نکردنی است. اما آمریکایی ها با تمام شکست ها، همچنان روزنه امید در داخل دارند.

وی خاطرنشان کرد:مجموعه هایی در داخل هستند که از ابتدا انقلاب، نظام دینی، شعار انقلاب اسلامی، ایستادگی در برابر ظالم، دفاع از مظلوم را قبول نداشتند، یک عده هم پای انقلاب بودن اهل کار و تلاش و مجاهدت بودند و در این مراحل نیاز به بصیرت و صبر است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: امروز کشور ما آرامش دارد، باید بدانیم که این انقلاب نقشه راه دارد بیانیه گام دوم مشخص کرده است، انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که نقشه راه دارد، ایجاد تمدن اسلامی که هدف و آرمانش سعادت و رشد و تعالی بشر روی کره زمین است.

وی با بیان این که سپاه بخشی از دولت اسلامی است یاد آور شد:تمدن اسلامی، دگرگونی در گستره گیتی و ظهور یک عصر جدید است؛ وحشت غرب از این است که آینده از آن اسلام و مسلمانان باشد باید در مسیر انقلاب مطالبه رهبری را داشته باشیم به اقتضای زمان ما باید نقش پیش روندگی و پیش برندگی در مسیر تمدن سازی داشته باشیم.

جوانی با بیان این که انقلاب یعنی حرکت،حرکتی که مسیرش مشخص است تاکید کرد:ساخت دولت اسلامی و جامعه اسلامی کار آسانی نیست ،شیطان در این مسیر همه ما را وسوسه می کند، اما قدرت ما در مصاف با نظام سلطه روند پیش رونده و قدرت رو به توسعه است.

وی اسلامی گری ،انقلابی گری، توجه به سیاست رهبری و به کارگیری ظرفیت مردمی را سه عنصر موفقیت قلمداد کرد و اذعان داشت:جهاد تبیین را باید فهمید و بدانیم دشمنان در داخل می خواهند تصویر سازی غلط از انقلاب کنند، امروز تحریف نه تنها از سوی منافقین بعضا از سوی کسانی که ادعای انقلابی گری دارند رخ می دهد.

جوانی با اشاره به ضرورت حرکت در مسیر دولت اسلامی و حل مشکلات مردمی گفت:در این جنگ شناختی ادراکی باید روشنگری کرد و امید داد جبهه بیرونی فروریخته است و امید دشمن به فقط داخل است.

انتهای پیام/