معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:آیندگان و آزادی خواهان به امروز ملت ایران که در مقابل یاغیان و استکبار ایستادند افتخار می کنند.

به گزارش خبرافلاک؛ سردار جوانی، در نشست سیاسی با بسیجیان سپاه خرم آباد با اشاره به نگاه رهبری به بسیج در امتداد نگاه امام عظیم الشان انقلاب اسلامی اظهار داشت: رهبری فرمودند بسیج سه ویژگی اخلاص ، اخلاق و بصیرت را دارد و بسیجی یعنی آن نیروی همیشه در صحنه برای دفاع از حق لذا این فرد برای حضور به موقع در صحنه باید بصیرت داشته باشد؛بصیرت یعنی شناخت و آگاهی که مقدمه عمل به موقع و بهنگام است.

وی افزود:ما امروز در شرایطی هستیم که با نگاه راهبردی می توانیم بگوییم دشمن اصلی ما شکست خورده است‌؛ ما در غلبه بر نظام بر سلطه رو به جلو و آمریکا رو به افول است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نفوذ ایران اسلامی در منطقه و جهان عنوان کرد: امروز با وجود قدرت ایران اما گله مندی ها از بیکاری جوانان، افزایش قیمت ها ، و ..است ایرانی که نفوذ در منطقه و جهان دارد اما در داخل مشکلاتی دارد از طرفی جابه جایی نسل هم داریم و این انقلاب هم باید با دست مردم به اهدافش برسد.

جوانی تصریح کرد:گذشته،امروز ، موانع ها پیش رو انقلاب و نقطه ای که باید به آن برسیم را بشناسیم و البته در مسیر انقلاب دشمنان،آدم های دلسرد کننده و انواع موانع هم وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد:جبهه دشمن یک نماد بیرونی و یک جنبه داخلی دارد افرادی که با انقلاب به هر دلیلی میانه خوبی ندارند . در تمام این سال ها آمریکا تمام فشارش یک هدف داشت ملت ایران تسلیم شود،. امروز همان جنبه داخلی دشمن می خواهد القا کند که مشکلات ناشی از انقلابی گری و انقلاب است، برای اینکه مردم دچار اشتباه تحلیلی نشوند حضرت اقا فرمان جهاد تبیین را صادر کردند.

سردار جوانی بیان کرد:آیندگان و آزادی خواهان به امروز ملت ایران که در مقابل یاغیان و استکبار ایستادند افتخار می کنند؛ امروز دشمن مایوس با ابزارهای جنگ نرم به محاصره تبلیغاتی رو آورده است، تا با ناامید سازی،بدبین سازی و ایجاد فاصله و تسخیر ذهن و فکر ها و تصویر سازی های غلط حتی سپاه و رهبری و بسیج و انقلابی گری را در مقابل منافع مردم جلوه دهد.

وی با اشاره به این که بسیجیان جهاد تبیین را جدی بگیرند و بسیجی باید اصلاح گر باشد گفت:واقعیت ها را تبیین و تصویر سازی درست کنیم؛پیشگام مطالبه گری برای مبارزه با فساد و رفع مشکلات باید بسیجیان باشند.

انتهای پیام/