خبرنگاران استان لرستان خواستار تشکیل جلسه اضطراری با حضور مدیریت ارشد استان برای رفع مشکل مسکن شان شدند.

به گزارش خبرافلاک؛ این روزها به دلیل افزایش قیمت زمین، بالا بودن هزینه ساخت و خرید مسکن در لرستان  دغدغه بسیاری از مردم به ویژه خبرنگاران این شهر تهیه مسکن است.

مسکن خبرنگاران لرستان از دو سال پیش با دستور وزیر سابق راه و شهرسازی در دولت گذشته کلید خورد که متاسفانه به دلیل برخی موانع نیمه کاره مانده است .

بر اساس آنچه گفته شد، در حال حاضر خبرنگاران سهم ویژه ای در این پروژه ندارند و همچون دیگر اقشار، باید مبالغی بالایی برای مسکن واریز نمایند که در این شرایط سخت بعید است خبرنگاران بتوانند صاحب مسکن شوند.

برخی اظهارات نیز حاکی از آن است که خبرنگاران برای دریافت مسکن باید سه قسط ۱۰۰ میلیونی را نیز پرداخت کنند تا مسکن‌های که نیمه کاره به حال خود رها شده‌اند؛ تکمیل و تحویل داده شوند.

خبرنگاران ۳۶۴ روز از سال را برای مطالبه گری و رفع دغدغه‌ها و مشکلات گام برمی‌دارند.متاسفانه اکثر این قشر زحمت کش که درد و مشکلات دیگران را پیگیری و رفع می کنند، با مشکلات مالی مواجهند و انتظار است که مسئولان مشکلات این قشر فرهیخته را پیگیری و مرتفع کنند.

یقیناً فراهم آوردن شرایط مناسب برای مشکل مسکن خبرنگاران رابطه مستقیمی با توسعه استان دارد، یعنی هر اندازه چالش‌های فراروی خبرنگاران کمتر شود، آنها با فراغ بال بیشتری به مباحث کلان جامعه می‌پردازند.

باید هرچه زودتر موانع برطرف شودو  نباید خبرنگاران در این ناهماهنگی ها مظلوم واقع شوند. باید این موضوع در همان سال گذشته پیگیری و حل می شد.

امید داریم برای یک بار هم که شده مسئولان به ویژه استاندار محترم ،نمایندگان محترم مجلس، مسکن و شهرسازی در راستای رفع مشکل مسکن خبرنگاران قدم مثبتی بردارند.

 گفتنی است، ۳۲ نفر از خبرنگاران استان لرستان خواستار دیدار با استاندار محترم و تشکیل جلسه اضطراری  دراین خصوص و دستور ضرب الاجلی مدیریت ارشد استان برای رفع موانع موجود در این خصوص شدند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : فاطمه کردعلیوند