سرهنگ بازگیر، فرمانده سپاه خرم آباد در نشست هم اندیشی ساماندهی گلزار شهدا با بیان این که از ظرفیت گشت های رضویون بسیج برای برقراری امنیت ۱۰۰ درصدی گلزار شهدا خرم آباد استفاده می شود خاطرنشان کرد: بازسازی، بهسازی، تعمیرات و رنگ آمیزی قبور مطهر شهدا و مشکلات عمرانی اطراف گلزار شهدا، با همکاری نهادها و به صورت شبکه ای در سریعترین زمان ممکن محقق می شود.

به گزارش خبرافلاک ظهر امروز نشست ساماندهی گلزار شهدای مرکز استان با حضور جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه لرستان،فرمانده سپاه خرم آباد، رییس بنیاد شهید،شهردار معاون خدمات شهری و رییس سازمان آرامستان های خرم آباد در کنار قبور مطهر شهدا برگزار شد.

مزین شدن ۸۰ درصد خیابان ها و محلات خرم آباد به نام شهیدان

سرهنگ بازگیر،فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد با اشاره به اندیشه مقدس شهدا اظهار داشت: فرهنگ شهدا سرمایه عظیمی برای نسل امروز است، از این رو در میدان بودن همه نهادها و دستگاه ها با تفکر برگرفته از همان اندیشه شهدا برای ترویج و تثبیت فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت ضروری است.

وی با بیان این که شهدایی که در این مکان آرمیده اند سرداران واقعی خدمت به مردم بودند افزود: خرم آباد دو هزار و ۲۰ شهید دارد،با عنایت شهدا و تلاش گروه های جهادی بسیج توانستیم ۸۰ درصد خیابان ها و محلات خرم آباد را به تابلوهای نام شهدا مزین کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد عنوان کرد: ۱۰ سال گذشته حداقل های روشنایی، میله های حصار، فضاسازی و پارک جنب گلزار شهدا وجود نداشت و با پیگیری شبانه روز، بسیاری از کاستی ها و کمبود ها برطرف شد.

تامین امنیت گلزار شهدا خرم آباد توسط گشت های رضویون بسیج/ بازسازی یادمان شهدا

وی با اشاره به اهمیت کار شبکه ای و تشکیلاتی برای حصول نتیجه مطلوب تصریح کرد: رفع نواقص این مکان که متعلق به شهدا و البته محلی برای رشد فرهنگی و معنوی مردم شهر است با تقسیم وظایف در سریعترین زمان ممکن محقق می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد با بیان این که از ظرفیت گشت های رضویون بسیج برای برقراری امنیت ۱۰۰ درصدی گلزار شهدا خرم آباد استفاده می شود خاطرنشان کرد:رفع معایب سرویس های بهداشتی، راه اندازی سیستم های صوتی، بازسازی، بهسازی، تعمیرات و رنگ آمیزی یادمان های شهدا، به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

احداث سردخانه جدید آرامستان خضر با پذیرش ۵۰ نفر/ گره ترافیکی آرامستان خرم آباد رفع می شود

حمید علیرضایی با اشاره به بررسی شرایط فاطمیه ماسور و آرامستان سراب یاس اظهار داشت: کار نظافت و نخاله برداری از محل آرامستان های مرکز استان در بخش های مختلف شهر به صورت جدی آغاز شده است و ادامه دارد.

وی با اشاره به تهیه آمبولانس های جدید افزود: سردخانه آرامستان خضر با یخچال های قدیمی در شرایط مورد رضایت مردم نبود، از این رو سردخانه جدید با ظرفیت پذیرش ۵۰ جسد در شرایط عادی و ۲۰۰ نفر در شرایط بحرانی در حال ساخت است.

معاون خدمات شهری شهرداری عنوان کرد: دو نگهبان در محیط گلزار مستقر شدند اما با توجه به گستردگی محوطه نیاز به استقرار و گشت های بسیج و ناجاست.

وی خاطرنشان کرد: معضل ترافیکی موجود در مسیر آرامستان در شورای ترافیکی شهرستان مطرح شده است و پیگیر رفع این گره ترافیکی هستیم.

انتهای پیام/