سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان لرستان در بیانیه ای ضمن گرامیداشت یوم الله سیزدهم آبان تاکید کرد: امواج توفنده و ندای آزادی بخش اسلام ناب انقلابی و ظلم ستیز،و فریاد مظلومین و مستضعفین عالم بزودی کاخ ستم شیاطین مستکبر را درهم کوبیده و کاخ سفید را بر سر اربابانش خراب خواهد کرد.

به گزارش خبرافلاک؛ متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله القاصم الجباربن

۱۳آبان، یادآور یکی از درخشان‌ترین صفحات تاریخ حماسی جوانان مسلمان ایران در مبارزه با استکبار جهانی و ایادی آن است. در این روز الهی، جوانان و نوجوانان ایران اسلامی، یاد و خاطره مبارزات تاریخی ملت خود با رژیم ستمشاهی و اربابان شیطانی آن را گرامی می دارند.

در سال ۱۳۴۳ رژیم طاغوتی و منحوس پهلوی کوشید با تصویب قانون کاپیتولاسیون، سرسپردگی روزافزون خویش را به اربابانش نشان دهد، اما وقتی با افشاگری روشنگرانه حضرت امام خمینی(ره) مواجه شد و از همراهی ملت بیدار ایران با رهبر الهی خویش به هراس افتاد، در روز سیزدهم آبان ماه ۱۳۴۳ دست به تبعید حضرت امام خمینی(ره) زد.

با این حال، رشد و بالندگی فرزندان معنوی امام راحل عظیم الشأن خواب خوش عمال دست نشانده استکبار را پریشان ساخت و نهضت بیداری ملت ایران، روز به روز فراگیرتر شد. تا جائی که ضربه‌های امواج توفنده آن، در صحنه ۱۳آبان ۱۳۵۷ کاخ ستمشاهی رژیم پهلوی را به لرزه در آورد.

در آن روز دانش‌آموزانی که در مکتب حضرت امام(ره) پرورش یافته بودند، سینه‌های خویش را در برابر گلوله‌های مرگبار طاغوت، سپر کردند تا نهال انقلاب اسلامی را بارور سازند.

در سیزدهم آبان ۱۳۵۸ نیز فرزندان خمینی کبیر(ره) با فتح لانه جاسوسی، سیلی دیگری بر گونه‌های استکبار جهانی کوبیدند تا برای همیشه رؤیای بازگشت به ایران اسلامی را فراموش کند.

امروز ملت فهیم، مسلمان و انقلابی ایران و به ویژه نوجوانان و جوانان دانش آموز و دانشجو در حالی به گرامیداشت مجاهدت‌های تاریخی خود می پردازند که جبهه استکبار در اوج فلاکت،زبونی و بیچارگی خود و در مقابل جبهه مقاومت در حد اعلی قوت،سربلندی، پویایی وآمادگی در دهه های اخیر بسر می برد که گوشه ای از این آمادگی و قوت را در حادثه رویارویی مستقیم و مقتدرانه و عزتمندانه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ناوگان دریایی ایالات متحده در دریای عمان می توان ملاحظه نمود.

بسیج طلاب و روحانیون استان لرستان ضمن گرامیداشت یوم الله سیزدهم آبان و تبریک و تهنیت این روز بزرگ به ملت مؤمن و انقلابی ایران، به خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان، ابراز امیدواری می کند که امواج توفنده و ندای آزادی بخش اسلام ناب انقلابی و ظلم ستیز،و فریاد مظلومین و مستضعفین عالم بزودی کاخ ستم شیاطین مستکبر را درهم کوبیده و کاخ سفید را بر سر اربابانش خراب خواهد کرد.

بسیج طلاب و روحانیون استان لرستان


انتهای پیام/