جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت : دیروز جوانان انقلاب اسلامی در خاکریز جنگ واقعی را با دشمن تجربه کردند و امروز صحنه جنگ عوض شده و فضای مجازی به عرصه ای برای مبارزه تبدیل شده است.

به گزارش خبرافلاک سردار حبیب الله توکلی درآئین افتتاحیه سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج با بیان اینکه برگزاری رویدادهایی از این دست موجب شکوفایی استعدادها می شود اظهار داشت: امروز فضای گسترده ای به روی جوانان گشوده شده که در این فضای مجازی جوانان نبرد و جنگ نرم را تجربه می کنند.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان افزود: درآستانه سالروز ۱۳آبان هستیم .تبعید امام (ره) شهادت دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی سه رویداد مهمی است که دراین برهه زمانی اتفاق افتاده است. مردم لرستان در این روز همزمان با کل کشورنفرت و انزجار خود را ازاستکبار جهانی به نمایش می گذارند.

وی عنوان کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون درمدت ۴۲سال هرفتنه ای درکشور بوده پای آمریکا و اسرائیل درمیان بوده است و مشکلات زیادی برزکشور تحمیل کرده اند.

سردارتوکلی تصریح کرد: دشمن با استفاده از ابزار رسانه به شبهه افکنی درجامعه پرداخته و اگر قرارباشد درمقابل این شبهات بیاستیم باید به ابزار قدرتمند فضای مجازی مجهز شویم.

وی افزود: کسانی که گوش به فرمان رهبری دارند باید دراین راستا مجهز شوند چرا که رهبری برتسلط وفعالیت در عرصه فضای مجازی تاکید دارند و باید به عنوان سرباز دراین عرصه نقش آفرینی کرد.

سردارتوکلی با اشاره به اختلال در سیستم سوخت رسانی درکشوربیان داشت: ضروری است نیروی انسانی حرفه ای دراین زمینه تربیت شود که استفاده از ظرفیت بسیج دراین زمینه ضرورت دارد.

وی افزود: دشمن به دنبال تغییر سبک زندگی ماست. فعالان فضای مجازی می توانند به عنوان سربازان سایبری در این عرصه حضور پیداکنند و از آن در راستای دستاوردهای انقلاب اسلامی بهره ببرند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : مژگان بیرانوند