استاندار لرستان گفت: یک هیات از نهاد ریاست جمهوری به استان سفر کرد تا مشکلات و نیازهای استان گردآوری و برای ارایه در سفر رییس جمهوری به استان آماده شود.

به گزارش خبرافلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان فرهاد زیویار با اعلام این خبر اظهار داشت: این هیات از هفتم آبان ماه جاری به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه های مختلف، در استان مستقر شده است و امروز اقدامات آنها با گردآوری گزارش جامعی از وضعیت موجود به پایان رسید.

وی اظهار داشت: بررسی و زمینه سازی اقدامات در زمینه سفر رییس جمهوری به لرستان بخش دیگری از برنامه کاری این هیات بود که با همکاری مسوولان استانی به خوبی فراهم شده و وظایف محوله نیز معین گردیده است. 

زیویار ادامه داد: این هیات مسائل مربوط به استان را در سه بخش عمده فرهنگی، عمرانی و اقتصادی دسته بندی و با همکاری معاونان استانداری و مدیران ذیربط، در قالب یک گزارش گردآوری کرده است.
 
وی بیان کرد: گزارش جمع‌آوری شده امروز در نشستی مورد بررسی نهایی قرار گرفت و مقرر گردید به نهاد ریاست جمهوری ارائه گردد تا در گام بعدی پیگیری های لازم برای تایید، تکمیل یا اصلاح آن با حضور معاونان وزارتخانه های مربوطه صورت پذیرد.

انتهای پیام/