مسئول سازمان فضای مجازی بسیج لرستان گفت: برگزاری رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال در راستای ایجاد شبکه قدرتمند تولید محتوا در حوزه انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرافلاک سرهنگ حسن حجت پور در آئین رونمایی از سومین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج لرستان که درحسینیه ثارالله سپاه ناحیه خرم آباد درحال برگزاری است اظهار داشت: سازمان فضای مجازی لرستان به منظورمقابله با تهدیدها و جریان تحریف و ناامیدی که دشمن مدتهاست در فضای مجازی ایجاد کرده و به دنبال یاس و ناامیدی دربین جوانان است اقدام به برگزاری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال درحوزه انقلاب اسلامی کرده است.

وی افزود:  دراین رویداد اهداف مشخصی موردنظر است . شناسایی و کشف استعدادهای نوجوان وجوان حاضر و فعال درفضا ی مجازی ْ ایجاد بسترهایی نوین و نوظهور درجهت جذب جوانان و نوجوانان و تعریف ساختارهای نوظهور در بسیج است.

حجت پور عنوان کرد: کمک به اشتغال جوانان درحوزه فناوری های نوین  به خصوص فناوری های دیجیتال که امروز هم نیاز جامعه ماست و هم درکل دنیا به آن پرداخته می شود و مهمتر از همه  ایجادشبکه قوی تولید محتوای دیجیتال ویزه انقلاب اسلامی از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

وی تصریح کرد:در این رویداد بیش از ۱۳۲ نفر از جوانان و نوجوانان پرشور حاضر در صحنه ها ی استان در قالب ۳۶تیم در سه بخش پویانمایی. اپلیکیشن و بازی های موبایلی شرکت کرده اند.

حجت پور افزود: در این رویداد دو روزه بعداز اینکه محصولات نهایی تیم ها تولید شد توسط تیم داوران که از اساتید برجسته دانشگاهی هستند مورد داوری قرار گرفته و رتبه های برتر در هربخش مورد تجلیل قرار می گیرند.

وی افزود:نفرات اول هربخش به مسابقات کشوری که آذرماه  در تهران برگزار می شود اعزام می شوند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج لرستان گفت:امیدواریم با برگزاری چنین رویدادهایی با حمایت همه جانبه دستگاه های اجرایی استان زمینه ای برای استفاده از تمامی ظرفیت ها ی فضای مجازی در جهت رشد و توسعه و بالندگی جوانان در بستر انقلاب اسلامی فراهم آوریم.

انتهای پیام/