نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه هفته دانش‌آموز و روز نوجوان باید در قالب هنر نشان داده شود گفت: باید فضای شهر در هفته دانش‌آموز با عکس شهدای دانش‌آموز مزین شود.

به گزارش خبرافلاک؛ حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی در جلسه قرارگاه استانی روز نوجوان که با هدف هماهنگی لازم جهت اجرای برنامه‌های هفته نوجوان برگزار شد ضمن تبریک فرا رسیدن  روز نوجوان و هفته دانش‌آموز اظهارداشت: هفته دانش‌آموز و روز نوجوان باید در قالب هنر نشان داده شود.

وی با بیان اینکه در  تاریخ انبیاء که برگرفته از قرآن و روایات است بندگی خدا و مقابله با زورگویان عالم جزء راه و روش انبیاء بوده است افزود:  نماد زورگویان در عصر حاضر آمریکاست و ما باید در هر عصری تاریخ انبیاء را مرور کنیم تا بتوانیم خط انقلاب را شناسایی کنیم و به خودمان یادآوری کنیم که این مسیر صراط مستقیم است. 

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به همایش شبکه تقویتی  صالحین که اخیرا در مشهد مقدس برگزار شد عنوان کرد:  این همایش  با هدف تربیت ۸ تا ۱۰ میلیون جوان انقلابی، مومن، معنویت گرا، پای کار، اخلاق مدار و عدالت خواه بود که براساس بررسی‌های انجام شده خوشبختانه استان لرستان به عنوان یکی از سه استان برتر کشور در این  زمینه مورد تجلیل قرار گرفت.

وی بیان کرد: مسیر معرفت افزایی، بصیرت افزایی و دشمن‌شناسی به یک هفته ختم نمی‌شود بلکه باید این  اقدامات هر روز مرور شوند تا به نسل‌های آینده برسند. 

حجت الاسلام  والمسلمین شاهرخی گفت: با توجه به اینکه  در استان لرستان ۱۹۷ دانش‌آموز شهید وجود دارد، پیشنهاد می شود در مراسم ۱۳ آبان  یا گروه‌های سرودی که در سطح  شهر به همین مناسبت برنامه برگزار می‌شود، عکس این شهدا را در دست داشته باشند.

وی تصریح کرد: باید فضای شهر را در هفته دانش‌آموز با عکس شهدای دانش‌آموز مزین شود چرا که   بسیار آموزنده است که دانش‌آموزی با سن و سال کم  برای دفاع از کشورش این چنین فداکاری کرده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم