طرح «هر هفته با یک شهید» این هفته به معرفی شهیدحسین نظری از شهدای استان لرستان پرداخته است.

به گزارش خبرافلاک؛ به همت سازمان بسیج رسانه استان لرستان، در قالب طرح «هر هفته با یک شهید» یکی از شهدای این استان معرفی می‏‌شود که در هفته جاری به معرفی شهیدحسین نظری از شهدای استان لرستان پرداخته شده است و تاکنون در قالب این طرح ۶۷ شهید از شهدای استان لرستان معرفی شده‌اند.

فرازهایی از وصیت‌نامه شهیدحسین نظری

«بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام به پیشگاه مقدس ولی‌عصر امام زمان(عج) و نائب بر حقش حضرت امام خمینی و روح پاک تمامی شهدای اسلامی از آدم تا خاتم و از خاتم تا عصر حاضر.

این وصیت‌نامه را در حالی می‌نویسم که قلبی پرشور و علاقه و عشق به الله دارم رهسپار جبهه‌های جنگ می‌شوم تا هر چه زودتر به برادران رزمنده خود بپیوندم و علیه دشمنان اسلام به نبرد حق ادامه دهیم.

پروردگارا! امت مسلمان ما را در مقابل مشکلات صابر بگردان و همه مستضعفان را از بند استعمارگران شرقی و غرب رهایی بخش.

پدر عزیزم هرگز تلاش بی‌پایان شما را برای راحت زندگی کردن ما از یاد نمی‌برم هرگز دلسوزی شما را در راه پیشرفت ما فراموش نمی‌کنم. خداوند جزای خیر به شما بدهد مادر عزیزم که بعد از خدا مهربان‌ترین و عزیزترین موجودها نزد من هستید.

پدر گرامی، خواهران فداکارم، برادر عزیزم! من براساس رسالت و مسئولیتی که حس نموده بودم در راه الله و برای پاسداری و حراست از انقلاب کبیر اسلام که خون‌بهای ۱۶۰ هزار کشته و مجروح است به جبهه آمدم و به جنگ علیه دشمنان خدا پرداختیم.

من گام نهادن در این مسیر خدایی را یک فریضه واجب می‌دانم و در این راه اگر به ظاهر کشته شوم پیروزم به هر حال این مایه شکر پروردگار من و شماست که در این راه به درجه شهادت نائل می‌گردم چون شهادت کمال انسان است و پدر و مادر گرامی در مرگ من اشک نریزید دعا کنید تا شاید هم در زمره شهدا قرار گیریم.»

انتهای پیام /