مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از شرکت بیش از ۱۵۰ واحد صنعتی و تولیدی کوچک و متوسط در نمایشگاه توانمندی‌های استان خبر داد.

به گزارش خبرافلاک؛ بختیار رازانی اظهار داشت: در راستای عمل به شعار تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها، دومین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان، از ۸ تا ۱۴ آبان ماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی خرم‌آباد «بام لرستان» برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این نمایشگاه با هدف فرهنگ سازی مصرف تولیدات داخلی و کمک به توسعه بازار صنایع کوچک به شکلی که درون استان حداقل با پتانسیل‌های این بخش آشنا شوند و معرفی محصولات تولیدی برگزار خواهد شد.

رازانی اضافه کرد: اولویت همه باید مصرف کالای ایرانی باشد و هدف عمده ما نیز از برپایی این نمایشگاه معرفی محصولات و شناساندن واحدهای صنعتی استان به مصرف‌کنندگان است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان اظهار کرد: برای شرکت در این نمایشگاه ۱۵۰ واحد صنعتی اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی یادآور شد: سه خوشه عسل، فرش و گلیم لرستان نیز در این نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد. فن بازار استان هم در این نمایشگاه شرکت فعالی خواهد داشت.

رازانی گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۱۵۰ غرفه برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۱ از آن بازدید کنند.

این مسئول تصریح کرد: تمامی هزینه‌های این نمایشگاه را شرکت شهرک‌های صنعتی متقبل شده تا واحدهای صنعتی استان با کمترین هزینه محصولات خود را در این فرصت فراهم شده عرضه کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایسنا