مدیر اجرایی تیم بِناک گفت: اپلیکشن «بازار نیازمندی‌های آموزش کشور» با مشارکت برنامه‌نویسانی از لرستان و دانشگاه شریف، طراحی و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرافلاک؛نیما سعادتمند، اظهار داشت: بناک، اپلیکیشن جامع دانشگاهی است که بدون شک تمام نیازهای دانشگاهیان را برطرف کرده و پل ارتباطی بین دانشجویان، اساتید و محققین با بخش صنعت است.

وی با اشاره به این‌که جامعه دانشگاهی یکی‌از بزرگترین و حساس‌ترین جوامع است که نیازهای بسیار متنوع و متعددی دارد، عنوان کرد: همواره جای یک اپلیکیشن جامع دانشگاهی که با بکارگیری دانش روز فناوری اطلاعات بتواند بستر رفع نیازهای این جامعه را فراهم آورده و زمینه توسعه و پیشرفت آن را مهیا کند خالی بوده است.

سعادتمند افزود: گروه بناک پس از مدت‌ها مطالعه، بررسی و تحلیل نیازها و حلقه‌های تأمین جامع دانشگاهی، موفق به طراحی اولین اپلیکیشن جامع دانشگاهی شده که می‌تواند همراه تک تک اعضای جامعه دانشگاهی بوده و آنان را در رفع انواع نیازهایشان در حیطه دانشگاه یاری کند.

مدیر اجرایی تیم بناک با اشاره به این‌که این اپلیکیشن قابل دریافت از کافه بازار، مایکت و مستقیم از سرور است، عنوان کرد: استفاده از این اپلیکیشن کاملاً رایگان بوده و اگر شما هم عضوی از جامعه دانشگاهی هستید بدون شک به این اپلیکیشن نیاز دارید.

شبکه سازی آسان، رایگان، سریع و  بدون محدودیت با اپلیکیشن جامع دانشگاهی بناک

وی با اشاره به این‌که شبکه‌سازی یکی‌از مهم‌ترین موضوعات مطرح در سطح جامعه دانشگاهی است، تصریح کرد: مطالعات زیادی نشان می‌دهد که وجود شبکه‌های انسانی از متخصصان و جوامع دانشگاهی، به قدری اهمیت دارد که می‌تواند بستر بروز نوآوری‌های جدید باشد، از این رو تمامی نهادهای دانشگاهی در کشورهای مختلف به دنبال ایجاد شبکه‌های انسانی هستند، بناک اولین اپلیکیشن جامع دانشگاهی است که این بستر را به بهترین شکل ممکن برای جوامع دانشگاهی ایجاد کرده است.

سعادتمند با اشاره به این‌که دانشجویان و اساتید می‌توانند در بستر بناک به راحتی با دانشجویان، اساتید و محققان دیگر از دانشگاه‌های سراسر کشور ارتباط داشته باشند، بیان کرد: همچنین دانشجویان می‌توانند به راحتی نیازهای آموزشی خود را از طریق شبکه بناک تأمین کنند.

مدیر اجرایی تیم بناک ادامه داد: برای مثال اگر دانشجو هستید، نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید و به دنبال فرد متخصصی می‌گردید، یا به دنبال مدرس دروس دانشگاهی هستید تا برای شب امتحان آماده شوید، به دنبال هم تیمی برای پروژه کلاسی هستید، به دنبال فردی هستید که موضوع مشابه پایان نامه شما را به عنوان موضوع پایان نامه انتخاب کرده باشد و نیاز به مشاوره در پایان‌نامه و مقاله دارید، مهارت خاصی دارید و قصد تدریس به مخاطبان دانشگاهی دارید، فقط کافی است به بِناک سری بزنید.

وی ادامه داد: شبکه گسترده این اپلیکیشن دانشگاهی می‌تواند یاری رسان محققان برای انجام پروژه‌های مشترک با دیگر محققان عضو شبکه باشد، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانشگاهی نیز می‌توانند از ظرفیت شبکه انسانی این اپلیکیشن به نفع خود استفاده کنند.

سعادتمند با اشاره به این‌که هر دانشجو، استاد و محققی بخش قابل توجهی از زمان پروژه خود را صرف یافتن خدمات آزمایشگاهی و مراکز تحقیقاتی می‌کند، عنوان کرد: اگر بتوانید راهی برای یافتن سریع این خدمات بیابید، بدون شک سرعت پیشرفت طرح تحقیقاتی و پروژه شما بسیار افزایش می‌یابد که اپلیکیشن جامع دانشگاهی بِناک، این نیاز را نیز شناسایی و برای آن راهکاری یافته است.

مدیر اجرایی تیم بناک افزود: اگر دنبال خدمات آزمایشگاهی هستید، می‌توانید با دانلود و نصب این اپلیکیشن بسیار سریع آن را پیدا کنید، اگر از مراکز یا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی نیز هستید، می‌توانید خدمات و قابلیت‌های مجموعه خود را از طریق بناک به جامعه هدف دانشگاهی معرفی کنید.

وی تصریح کرد: نیاز به دوره های آموزشی دارید؟ می‌خواهید کارگاه های تخصصی برگزار کنید؟ به‌دنبال همایش و کنفرانس برای ارائه مقاله خود هستید؟ به‌دنبال سخنرانی‌های ممتاز هستید تا درخصوص موضوعی مشخص اطلاعات خوبی کسب کنید؟ فقط کافی است اپلیکیشن جامع دانشگاهی بناک را در کنار خود داشته باشید و از قابلیت‌های آن برای یافتن و اطلاع رسانی کارگاه‌ها، همایش‌ها و کنفرانس‌های علمی استفاده کنید چراکه این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا فرصتی را برای آموزش و ارتقاء توانمندی‌های خود اختصاص دهید.

سعادتمند با اشاره به این‌که یافتن محل مناسب برای کارآموزی از دغدغه‌های تمامی دانشجویان است، عنوان کرد: کارآموزی فرصتی است که امکان کسب تجربه و افزایش مهارت و تخصص را برای دانشجویان فراهم می‌کند، اگر دنبال محل مناسبی برای کارآموزی یا کارفرمایی هستید که می‌خواهید از ظرفیت خلاقیت و نوآوری کارآموزان استفاده کنید، می‌توانید از ظرفیت اپلیکیشن جامع دانشگاهی بناک استفاده کنید.

مدیر اجرایی تیم بناک با اشاره به این‌که قابلیت‌های بناک به یافتن محلی برای کارآموزی محدود نمی‌شود، عنوان کرد: اگر دانشجویی هستید که به‌دنبال شغل پاره وقت بوده یا فارغ التحصیل هستید و علاقمند به همکاری تمام وقت با مراکز دانشگاهی، علمی و تحقیقاتی هستید، بهترین بستر برای یافتن محل کار مناسب، اپلیکیشن بناک است، اگر کسب و کاری دارید و به دنبال نیروی کار با دانش روز، با انگیزه و خلاق می‌گردید، بدون شک این اپلیکیشن بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی می‌کند.

وی با اشاره به این‌که دانشجویان نیازهای متعددی دارند، نیاز به انواع کتاب‌های تخصصی، جزوات، مواد شیمیایی و آزمایشگاهی از جمله این موارد است، بیان کرد: بِناک برای این نیاز نیز پاسخی دارد، شما می‌توانید تمامی نیازهای خود را از بهترین تأمین کنندگان در بستر این اپلیکیشن جامع دانشگاهی بیابید، همچنین اگر مواد، کیت و … اضافی دارید، می‌توانید آن را به دیگران فروخته و هزینه‌های خود را مدیریت کنید، حتی امکان خرید و فروش لوازم دست دوم دانشگاهی نیز در بستر بناک پیش بینی شده است.

سعادتمند افزود: این اپلیکیشن جامع، تمامی نیازها را پیش بینی کرده و خدمات ویژه‌ای برای دانشجویان غیر بومی دارد.

مدیر اجرایی تیم بناک تصریح کرد: دانشجویان غیر بومی دغدغه‌های متعددی همچون یافتن هم خانه و پانسیون مناسب، تهیه و تأمین وسایل زندگی و … دارند، بناک بستر رفع این نیاز را نیز فراهم کرده است، بنابراین اگر دانشجو غیر بومی هستید، می‌توانید بناک را نصب کرده و از طریق آن به دنبال نیازهای خود باشید.

وی تأکید کرد: در این اپلیکیشن ۲۲ آیتم مختلف که مورد نیاز جامعه دانشگاهی است، پیش‌بینی شده و صرفاً مختص محققین نیست و ماهیت آموزشی تحقیقاتی دارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایسنا