جهانبخش،مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: ظهر امروز،در راستای سلسله رزمایش های کمک مومنانه تعداد ۱۰۰ سری جهیزیه کامل به همراه کارت هدیه سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به نوعروسان کم برخوردار استان اهدا شد.


احسان جهانبخش در گفت و گو با خبرافلاک با اشاره به برنامه های بسیج سازندگی سپاه لرستان در ایام میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: ظهر امروز رزمایش کمک مومنانه تهیه و اهدا جهیزیه، در راستای سلسله برنامه های رزمایش های کمک مومنانه از سال گذشته تاکنون برگزار شده است.

وی افزود: یکی از خدمات بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در راستای اهدا جهیزیه بوده است، تا قبل از رزمایش امروز ۹۰۰ باب جهیزیه به زوج های جوان لرستانی که مشکلات اقتصادی داشتند اهدا شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان عنوان کرد: در این مرحله تعداد ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل تهیه شده است که با شناسایی نواحی مقاومت بسیج در شهرستان و بعد از پیگیری از قرارگاه محرومیت زدایی سپاه اعتبار جهیزیه ها تهیه شده است.

جهانبخش خاطرنشان کرد:علاوه بر این جهیزیه ها شامل پنج قلم حدود ۲۰ میلیون تومان، به هرکدام از زوج ها سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کارت هدیه تقدیم می کنیم تا عزیزان با هدیه ای از طرف بسیج سازندگی، زندگی خود در این ایام مبارک را شروع کنند.

وی تصریح کرد: درخواست های مردمی از شهرستان ها جمع آوری شده است و تا پایان سال چند مرحله رزمایش کمک مومنانه در بخش های مختلف برگزار می شود.

جهانبخش با اشاره به طبخ و توزیع یک میلیون و ۲۵۰ هزار پرس غذای گرم از ابتدای سال تاکنون بیان کرد:تا به امروز ۱۹۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد به آغوش خانواده بازگشتند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان گفت: در هفته بسیج، پایان مراحل احداث ۵۰۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد که توسط بسیج سازندگی از سال ۹۷ آغاز شده است را اعلام می کنیم و هم چنین راه اندازی ۲۱ کیلومتر کانال کشاورزی در ۱۷ روستا گوشه ای از خدمات گروه های جهادی لرستان است و تا پایان کرونا و هر زمان که مردم ما نیاز داشته باشند ارائه این خدمات ادامه دارد.