دبیر فدراسیون دوومیدانی به میزبانی شایسته لرستان برای برگزاری این دوره از مسابقات، گفت: مسابقات بدون کوچکترین تنش و مشکلی در حال برگزاری است.

به گزارش خبرافلاک؛علی رضایی در حاشیه مسابقات دوومیدانی بانوان نوجوان و جوان کشور که در لرستان در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از برگزاری این مسابقات  انتخاب تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور کویت در رده سنی نوجوانان و مسابقات قهرمانی آسیا در کشور کره جنوبی است.

وی خاطرنشان کرد:منتخبان این دوره از رقابت‌ها به اردوی تیم ملی دعوت و به مسابقات اعزام می‌شوند.

دبیر فدراسیون دوومیدانی به میزبانی شایسته لرستان برای برگزاری این دوره از مسابقات، بیان داشت: مسابقات بدون کوچکترین تنش و مشکلی در حال برگزاری است.

رضایی، سطح بانوان دوومیدانی‌کار را خوب ارزیابی کرد و افزود: طی سال‌های اخیر اتفاقات خوبی در این بخش صورت گرفته، به‌گونه‌ای که می‌توان در آینده پیش‌رو لرستان را یکی از قطب‌های بانوان دوومیدانی کار معرفی کرد.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های ورزش دوومیدانی در لرستان خوب است، گفت: کمبود برخی تجهیزات همچون دستگاه الکترونیک در استان وجود دارد که در صورت تامین زیرساخت‌ها تکمیل خواهد شد.

دبیر فدراسیون دوومیدانی ادامه داد: در حال حاضر یک پیست در استان وجود دارد که اگر بتوان پیست‌های متعددی ایجاد شود، در توسعه این ورزش بسیار موثر خواهد بود.

رضایی بر اصلاح پیست دوومیدانی داخل سالن شهر خرم‌آباد تاکید و تصریح کرد: هزینه‌های هنگفتی برای این پیست شده که انتظار می‌رود ایرادات این مرکز برطرف شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس