نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مدیریت، راهبرد و بهره‌گیری از نخبگان یکی از شرط‌های عبور از بحران‌ها در جامعه است.

به گزارش خبرافلاک؛ آیت الله “احمد مبلغی” اظهار داشت: مطالبه گری به حق مردم نشانه سرزندگی جامعه است و در مکتب رهبر معظم انقلاب مطالبه گری نشانه انقلابی گری می باشد.

وی افزود: کوهدشت یک عالم و جهانی از استعداد جوان و دانشگاهی بسیاربالا است، معدل این شهرستان دارای یک درخشش خاص است و استعداد نهفته و نیروی انسانی در آن موج می زند.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: کوهدشت سطح سرزندگی و درایت بالایی داشته و به نظام و انقلاب وابستگی شدیدی دارد و این نیز موجب بالا بودن سطح مطالبات آنان است.

آیت‌الله مبلغی همچنین گفت: رکود ، بی تفاوتی و مایوس شدن بدترین حالت جامعه ای بوده که انقلاب اسلامی آن، سرزنده و پویا است پس بایستی در راستای مطالبه گری به حق تلاش کرد.

به گفته وی  استان لرستان بدون راهبردهای علمیِ برگرفته از آرا اندیشمندان نمی تواند از این بحران کنونی و فلاکتی که در بخشی از نقاط به آن دچار شده است، عبور کند.

وی گفت: وجود آب پیش زمینه پیشرفت هر شهر و کشور است، کوهدشت در وضعیت مخاطره ای بی آبی زیادی قرار دارد،حیات مردم و کشاورزان به آب بستگی دارد و احداث سد معشوره هم برای این شهرستان و هم تمام استان اهمیت دارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایرنا