رئیس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد از اجرای طرح «خانه محلات» با هدف شناسایی ظرفیت‌های مناطق مختلف این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرافلاک؛ مجید دریکوند، نائب‌رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد، با اشاره به لزوم بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان و مشارکت آحاد جامعه در پیشرفت و توسعه شهر خرم‌آباد، اظهار کرد: در این راستا مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد راه‌اندازی شد.

وی از اجرای طرح «خانه محلات» توسط مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی خرم‌آباد خبر داد و گفت: این مرکز چهارشنبه هر هفته میزبان نخبگان و کنشگران یکی از محلات شهر خرم‌آباد است و به صورت تخصصی و با رویکرد برنامه‌محور به مسئله‌یابی، ارائه خدمات و شناسایی ظرفیت‌های مختلف محلات شهر می‌پردازد.

نائب‌رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد ادامه داد: در این جلسات که با حضور شهرداران مناطق، مدیران عامل سازمان‌های مرتبط با مشکلات محله و کارشناسان برگزار می‌شود پس از شناسایی موضوعات تلاش لازم جهت رفع مشکلات و استفاده از ظرفیت‌ها صورت می‌گیرد.

رئیس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد بیان کرد: خانه محلات این هفته میزبان اهالی و کنشگران محله فلک‌الدین با میزبانی هادی زینی‌وند، عضو شورای شهر، فتحی، شهردار منطقه دو بود کمااینکه طی برنامه‌ریزی صورت گرفته این طرح به طور منظم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایکنا