فرماندار خرم‌آباد گفت: ۲۷۵ میلیارد تومان بودجه عمرانی با اولویت کاری اجرای پروژه‌های مناطق سردسیر به این شهرستان اختصاص یافت.

به گزارش خبرافلاک جعفر طولابی در نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه بخش بیرانوند شهرستان خرم‌آباد اظهار کرد: مسوولان دستگاه های اجرایی باید فرآیند اجرای پروژه ها را با انتخاب پیمانکار آغاز کنند و با توجه به شرایط ویژه آب و هوایی و سرمای زودرس هوا در این بخش، اولویت کاری خود را پروژه های بخش بیرانوند قرار دهند.

وی اظهار داشت: اقدامات خوبی در حوزه خدمات آب، برق، گاز و راه های مواصلاتی توسط مسوولان بخش بیرانوند صورت گرفته و تداوم این خدمات شایسته به مردم این بخش ضروری است.

فرماندار خرم‌آباد با اشاره به احداث و بهره برداری از پروژه بزرگ آزادراه خرم آباد – بروجرد، خواستار حل مشکل دسترسی مردم بخش بیرانوند به آزادراه و همچنین رفع نواقص موجود از جمله سیستم روشنایی، نصب علایم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی شد.

طولابی با اشاره به اهمیت و ضرورت احداث پایگاه امدادجاده ای برای پوشش مسیرهای مواصلاتی بخش بیرانوند و آزادراه خرم آباد – بروجرد، از جانمایی و استقرار این پایگاه در روزهای آینده خبر داد و از ریاست هلال احمر شهرستان خواست برای انجام این مهم با همکاری بخشداری و خیران محلی اقدام نمایند.

انتهای پیام/