جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه تا پایان امسال فاز نخست ساختمانی باغ موزه دفاع مقدس لرستان به اتمام می‌رسد گفت: فرماندهان نظامی و انتظامی‌ برای تکمیل باغ موزه و تجهیز ‌محتوایی قول مساعد دادند.

به گزارش خبرافلاکٰ امیر نبی سهرابی هدف سفر خود به استان لرستان را بازدید از باغ موزه دفاع مقدس لرستان که در دست ساخت است، دانست و اظهارداشت: پروژه باغ موزه دفاع مقدس از چند سال پیش شروع شده ‌و ان‌شاءلله تا پایان امسال فاز یک ساختمانی آن  به اتمام می‌رسد و در ادامه باید برای محتوای موزه دفاع مقدس و مسائل فرهنگی آن بیشتر تلاش شود تا هرچه زودتر راه‌اندازی شود که این موضوع را نیز پیگیری کردیم.

وی به ملاقات خود با استاندار لرستان اشاره کرد و افزود: در این دیدار  دو لوح امضاء شده از سوی سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به استاندار تقدیم کردیم که در یک لوح استاندار به عنوان «رئیس هیئت امنای موزه دفاع مقدس لرستان» منصوب شد و در لوح دیگر استاندار به عنوان «رئیس شورای هماهنگی دفاع مقدس استان» جهت مدیریت کارها معرفی شد.

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس عنوان کرد: جلسات شورای هماهنگی دفاع مقدس استان لرستان هر سه ماه یکبار به ریاست استاندار لرستان و دبیری رئیس اداره کل بنیاد حفظ آثار لرستان تشکیل می‌شود تا ان‌شاءلله همه فعالیت‌های مرتبط با دفاع مقدس را مدیریت کنند.

وی بیان کرد: با تجهیز محتوا و بهره‌برداری از باغ موزه دفاع مقدس لرستان ان‌شاءلله در آینده اهالی لرستان و شهر شهید پرور خرم‌آباد از این موزه استفاده خواهند کرد.

امیر سهرابی با اشاره به دیدار خود با نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: در این دیدار نیز موضوعات مرتبط با دفاع مقدس خدمت نماینده ولی فقیه در استان ارائه شد که وی نیز برای کمک و مساعدت در این راه، کمک به تجهیز موزه دفاع مقدس در استان، محتوای آن و تکمیل شدن قول مساعد داد که همه تلاش خود را به کار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: همچنین امروز یک جلسه با فرماندهان نظامی و انتظامی  استان داشتیم و آن عزیزان نیز قول مساعد دادند که برای تکمیل موزه دفاع مقدس لرستان و تجهیز از نظر محتوا کمک‌های لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم