بسیج طلاب و روحانیون استان لرستان در محکومیت حادثه تروریستی قندهار و قندوز که منجر به شهادت محبین و شیعیان اهلبیت در این دو شهر کشور افغانستان گردید بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش خبرافلاک؛ متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر دست جنایت از آستین افراطیون متوحش داعشی بیرون آمد و عده ای از شیعیان و نمازگزاران بی گناه را در مصلی جمعه در قندوز و قندهار به خاک و خون کشید.
از افکار عمومی جهان اسلام به خصوص علماء و دانشمندان و سران دول اسلامی و سازمان های بین المللی و خصوصا سازمان ملل متحد انتظار می رود با عمل به وظایف اسلامی و انسانی و قانونی شان ضمن محکوم نمودن این گونه اعمال وحشیانه و تروریستی اقدامات قاطع و قانونی برای جلوگیری از ارتکاب مجدد این جنایات که بدنبال شعله ور نمودن آتش جنگ فرقه ای و قومیتی در افغانستان هستند را صورت دهند.
بسیج طلاب و روحانیون استان لرستان حسب وظیفه ذاتی خویش در دفاع از حقوق مظلومین و مسلمانان و علی الخصوص پیروان اهل بیت (ع) ضمن محکوم کردن این جنایات ددمنشانه و ضدبشری، از متفکران و اندیشمندان و مصلحان امت اسلامی می خواهد راهکارهای عملی در جهت امحای کامل تروریسم و افراطی گری در جهان اسلام که نقشه شوم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی است ارائه نمایند.
در پایان بسیج طلاب و روحانیون استان لرستان ضمن ابراز همدردی با خانواده های شهدای حادثه تروریستی قندهار و قندوز برای شهدای این حوداث رحمت و غفران الهی و برای مجروحین این حمله ناجوانمردانه آرزوی سلامتی و برای بازماندگان شان از درگاه باری تعالی صبر جمیل واجر جزیل طلب می نماید.

وسیعلم الذین ظلموا ایّ منقلب ینقلبون

بسیج طلاب و روحانیون استان لرستان

انتهای پیام/