نماینده مردم خرم آباد درمجلس شورای اسلامی گفت: استاندار لرستان را دولت و وزیر کشور با شناختی که از وی داشته انتخاب کرده و باید باهمکاری همه جانبه با استاندار، لرستان را به سمت توسعه پایدار سوق داد.

مهرداد ویسکرمی درگفت و گو با خبرافلاک ضمن اشاره به اینکه مجمع نمایندگان استان در انتخاب استاندارهیچ دخل و تصرفی نداشته،اظهار داشت: دولت بنا بر تجارب و شناختی که از دکتر زیویار داشته وی را به عنوان استاندار منصوب کرد .مجمع نمایندگان  لرستان نیزاز این انتخاب استقبال کرده و نهایت همکاری خود را با استاندار جدید به عمل می‌آورد.

وی افزود: مجمع نمایندگان هنوز جلسه‌ای با استاندار جدید نداشته‌ که ان‌شاءالله رییس مجمع تلاش کنند جلسه‌ای مشترک به‌زودی با استاندار داشته باشیم.

ویسکرمی عنوان کرد: خوشبختانه در دولت گذشته با استاندار سابق همفکری‌هایی داشتیم و خیلی از مسائل را با مدیران و استاندارسابق پیش بردیم .

وی تصریح کرد: نباید از قبل مدیران یا استانداران را تخریب کرد ؛ باید فرصت داد و با نقد منصفانه نه تخریب، به‌دنبال سازندگی و همدلی بود.

نماینده مردم خرم آباد افزود: باید با استاندار جدید همکاری کنیم .بدون همکاری دولت و مجلس مشکلات حل نمی‌شوند. باید دید با شرایطی که هست  و بهبود روابطی که با همسایگان حاکم شده چقدر می توانیم از این وضعیت به نفع صنعت و اقتصاد استان بهره ببریم.

 ویسکرمی اظهار داشت: ما  نمایندگان هم تلاشمان این است با مطالبه‌گری اوضاع استان بهبود پیدا کند. بین تخریب و مطالبه‌گری تفاوت است .متأسفانه خیلی‌ها در فضای رسانه‌ای و اجتماعی استان به‌دنبال تخریب هستند .خوشبختانه  فضای مطالبه‌گری در استان بهتر شده‌ و رسانه ها و مردم نقش مهمی در پیشبرد اهداف توسعه استان ایفا می کنند.

وی افزود: باید به استاندارجدید به عنوان کسی که خود بومی این استان است فرصت فعالیت داد و نباید با تخریب و فضا سازی از قبل، جامعه را دلسرد کرد.

ویسکرمی عنوان کرد: در روز معارفه با استاندار صحبت هایی داشته و قرار شد ان‌شاءالله در فضایی همفکرانه، مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه مطرح و حل شوند. منتظریم تا ادامه روند پیگیری‌ها و مطالبات شهرستان خرم آباد را با مدیران جدیدی که استاندار منصوب می کند داشته‌باشیم.

انتهای پیام/