نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: امنیت پایدار کشور درسایه نیروهای مسلح مقتدر است که با اتکا به توان نظامی و تجهیزات پیشرفته درجهان جایگاه ممتازی دارند.

به گزارش خبرافلاک؛ حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد شاهرخی در صبگاه مشترک که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد،اظهار داشت: امنیت پایدار کشور را مرهون تلاش نیروی انتظامی، ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران هستیم.

وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با اشاره به ضرورت گرامیداشت یاد و خاطر ۶۳۰۰ شهید استان لرستان و ۵۰۰ شهید نیروی انتظامی افزود:  امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام می‌فرمایند «نیروهای مسلح به اذن خداوند تبارک و تعالی قلعه و سپر ملت در مقابل دشمنان و حافظ و نگه‌دار دین خدا هستند .مایه زینت و سربلندی و سرافرازی حاکمان هستند.»

نماینده ولی فقیه درلرستان عنوان کرد: عزت و شکوه دین در مجاهدت نیروهای مسلح و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی است. اگر کشور ما در هوا و دریا و خشکی از امنیت پایداری برخوردار است؛ در سایه نیروهای مسلحی است که در تامین تجهیزات و خودکفایی بر توان داخلی خود تکیه کرده و با ایمان و صلابت و عزم و اراده آهنینی که برخاسته از ایمان خداوند و رسول خدا و پیشوایان معصوم است امنیت کشور را تضمین کرده است.

حجت الاسلام شاهرخی تصریح کرد: دو ویژگی اتکا ء بر توان داخلی و ایمان و عزم و اراده آهنین است که امروزه سبب شده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی جزء برترین نیروهای مسلح در جهان به شمار آید.

وی  بیان داشت: درسایه درایت و تدبیر امام راحل(ره) و مقام‌معظم رهبری  است که شکوه و عظمت ملت و نیروهای مسلح به نمایش درآمده است. اگر ملتی بخواهد سرافراز و سربلند باشد باید نیروی مسلحی همچون نیروی مسلح جمهوری اسلامی داشته باشد.

 امام جمعه خرم آباد افزود: خداوند را به‌سبب  اتحاد و وحدت و همدلی نیروهای نظامی و انتظامی ،امنیتی و قضایی سپاسگزاریم .

وی اظهار داشت: آینده برای استان ما روشن است. با یاری خدا و با تکیه‌بر توان داخلی و ظرفیت‌های مادی و طبیعی و خدادادی و نیروهای متخصص و متعهدی که در استان داریم؛ می‌توانیم بر مشکلات انبوه فائق آییم و آینده‌ای روشن را برای استانمان رقم بزنیم.

نماینده ولی فقیه دراستان با بیان اینکه امنیت پایدار پایه  پیشیرفت  است  تصریح کرد: امنیت جزء اصولی‌ترین نیازهای یک ملت برای رسیدن به ارتقاء فرهنگ و پیشرفت اقتصادی است . الحمدالله هم در سطح کشور و هم در سطح استان درسایه  نیروهای انتظامی این امنیت را داریم.

وی افزود: نیروی انتطامی در مبارزه با قاچاقچیان بین‌المللی مواد مخدر و افراد شرور و در ایجاد امنیت ، محکم و باصلابت عمل می‌کند.

انتهای پیام/