نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان در پیام هایی جداگانه نایب قهرمانی عیلرضا سرلک و کسب مدال نقره این ورزشکار لرستانی را تبریک گفتند.

به گزارش خبرافلاک؛ حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی خطاب به این آزادکار لرستانی گفت: کسب مدال نقره مسابقات جهانی تیم ملی کشتی آزاد در نروژ توسط جنابعالی که موجب سربلندی و افتخار ملت قهرمان ایران گردید را به آن پهلوان غیرتمند، مربیان، کادر فنی، خانواده محترم، جامعه ورزش و مردم ولایتمدار استان لرستان به خصوص مردم شهرستان الیگودرز تبریک عرض می گویم.

وی اظهار داشت : به طور قطع مسوولان کشوری و استانی با تقدیر از این قهرمان و دیگر قهرمانان ورزشی راه را برای افتخارات آینده توسط این ورزشکاران خواهند گشود.

استاندار لرستان نیز درپیامی ضمن قدردانی از علیرضا سرلک اظهار داشت: خدا را سپاس می گویم که بار دیگر در دفتر افتخارات کشور عزیزمان نام یک دلاور لرستانی این بار در عرصه ورزش جهانی می درخشد.

فرهاد زیویار افزود: اینجانب کسب مدال نقره رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان توسط دلاور مرد لرستانی؛ پهلوان علیرضا سرلک را به جامعه بزرگ کشتی، مردم ورزش دوست و پهلوان پرور استان لرستان و دیار الیگودرز تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این قهرمان ارزنده لرستانی و دیگر ورزشکاران عزیز کشور ایران اسلامی سربلندی و توفیق روز افزون از درگاه الهی خواستارم.

گفتنی است؛ علیرضا سرلک دوشنبه شب در فینال وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد در پیکارهای قهرمانی جهان با شکست مقابل توماس گیلمان از آمریکا نقره گرفت.

انتهای پیام/