استاندار لرستان گفت: خطه لرستان با وجود نیروی کار مستعد و ظرفیت‌های بسیاری که در حوزه‌های مختلف دارد، شایسته رسیدن به بهترین هاست و یقین دارم با حمایت مردم لرستان آینده‌ای سرشار از موفقیت و امید رقم خواهیم زد.

به گزارش خبرافلاک؛ فرهاد زیویار استاندار جدید لرستان با صدور پیامی خواستار همدلی و همراهی مردم در توسعه و آبادانی لرستان شد.

در متن این پیام آمده است؛ 

بسمه تعالی

« إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَهٌ فَأَصْلِحُوا بَیْنَ أَخَوَیْکُمْ وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ » 
در حقیقت مؤمنان با هم برادرند پس میان برادرانتان را سازش دهید و از خدا پروا بدارید امید که مورد رحمت قرار گیرید.

مردم فهیم، شهید پرور و ولایت مدار استان لرستان؛ 

اکنون که با یاری خداوند باب جدیدی از خدمت به خلق برای بنده گشوده شده، با اتکال به پروردگار متعال و به پشتوانه حمایت هم استانی های عزیز گام در مسیر خدمت بر می‌دارم. 

رجای واثق دارم که در سنگر خدمت، دلگرمی شما سروران گرامی که بنده را مورد لطف و عنایت خود قرار داده‌اید، با من همراه خواهد بود و به امید حق تعالی در راستای ادای مطالبات به حق مردم شریف لرستان تمام تلاشم را در جهت توسعه و آبادانی زادگاهم به کار خواهم بست.

خطه لرستان با وجود نیروی کار مستعد و ظرفیت‌های بسیاری که در حوزه‌های مختلف دارد، شایسته رسیدن به بهترین هاست و یقین دارم با حمایت مردم لرستان آینده‌ای سرشار از موفقیت و امید رقم خواهیم زد.

اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف لرستان، نماینده بزرگوار ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد، نمایندگان محترم خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، روحانیت معظم، فرهنگیان و دانشگاهیان معزز، مسئولین، خبرنگاران و اصحاب رسانه؛ تقاضا نمایم که سروران گرامی به واسطه شرایط کرونایی و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی از ابراز لطف حضوری نسبت به بنده خودداری نموده و به منظور جلوگیری از هر گونه اسراف و صرف هزینه، از نصب هر گونه بنر در اماکن عمومی جلوگیری به عمل آورند.

به امید موفقیت روزافزون شما

فرهاد زیویار
استاندار لرستان

انتهای پیام/