تیم کشتی لرستان(الف) در رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور به مقام نخست رسید.

به گزارش خبر افلاک؛ در پایان رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور، تیم های لرستان (الف) با ۱۷۲ امتیاز، مازندران با ۱۶۲ امتیاز و تهران با ۱۱۹ امتیاز عنوان های نخست تا سوم را کسب کردند.

همچنین در وزن ۳۸ کیلوگرم محمد امین ساقی از (تهران) اول شد، سجاد صارمی از (لرستان الف) به مقام دوم رسید و جواد یزدانی از (مازندران) و علی ملاعباسی از (یزد) مشترک سوم شدند.

در وزن ۴۱ کیلوگرم محمدحسن شعبانلو از (همدان)، علیرضا عیسی از (توابع تهران) و محمدرضا حقیقی از (فارس) و رضا گوران از (مازندران) اول تا سوم شدند.

در وزن ۴۴ کیلوگرم ابوالفضل کوشکی از (لرستان الف) پرهام نعمتی شیزری از (البرز)، امیرمحمد نوازی (خراسان رضوی) و سبحان رمضانی پور (کرمان) عنوان های نخست تا سوم را کسب کردند.

در وزن ۴۸ کیلوگرم ابوافضل عبدالوند از (لرستان الف)، ابوالفضل کیاروستا از (البرز)، حسن ترابی از (مازندران) و علی بابا از (قم) اول تا سوم شدند.

در وزن ۵۲ کیلوگرم ابوالفضل شمسی پور از (تهران)، مهدی حسین زاده (مازندران) علی اصغر مرادی (لرستان الف) و علیرضا صالحی (البرز) اول تا سوم شدند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم سینا خلیلی (مازندران)، سجاد پیردایه (لرستان الف)، سبحان نوحه خوان (خراسان رضوی) و امیرحسین خیراندیش (توابع تهران) مقام های نخست تا سوم را کسب کردند.

در وزن ۶۲ کیلوگرم محمدمهدی ممیوند (لرستان الف)، طه قرابی، رضا حسن زاده (خراسان رضوی) و رضا افشار (مازندران) اول تا سوم شدند.

در وزن ۶۸ کیلوگرم سید ابوالفضل حسینی از (مازندران)، شایان ابوالفتحی از (لرستان الف) ابوالفضل رضایی (کرمان) و پوریا عباس آبادی (یزد) عنوان نخست تا سوم را کسب کردند.

در وزن ۷۵ کیلوگرم همایون فیضی از (اردبیل)، ابوالفضل نعمتی (لرستان الف)، مهدی فیروزمند (مازندران) و محمدحسین دلدار (اصفهان) اول تا سوم شدند.

در وزن ۸۵ کیلوگرم توحید نوری (تهران)، ابوالفضل محمدنژاد (توابع تهران)، ابوالفضل ملکی (مازندران) و مهدی کاظم پور (گیلان) اول تا سوم شدند.

همچنین در رده بند تیمی، لرستان الف ۱۷۲ امتیاز، مازندران ۱۶۲ امتیاز، تهران ۱۱۹ امتیاز، البرز ۹۳ امتیاز، توابع تهران ۸۵ امتیاز، کرمان ۶۰ امتیاز، خراسان رضوی ۵۱ امتیاز، همدان ۴۳ امتیاز، لرستان ب ۳۴ امتیاز و قم ۳۱ امتیاز کسب کردند.

این رقابت ها به مدت ۲ روز در الیگودرز برگزار شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایرنا