«محمدحسین عباس زاده» از جانبازان 70 درصد شهرستان خرم‌آباد، همزمان با اربعین حسینی دار فانی را وداع گفت و به شهادت رسید.

به گزارش خبرافلاک؛ حاج محمدحسین عباس‌زاده معروف به حاج کاکا اصل مرز، جانباز ۷۰درصد لرستانی که پاهایش را در دوران دفاع مقدس در نبرد با دشمن بعثی از دست‌ داده و ۴۱ سال بدون پا زندگی می‌کرد به همرزمان شهیدش پیوست.

مراسم تشیع و تدفین پیکر پاک و مطهر این شهید روز چهارشنبه هفتم مهرماه در قبرستان صالحین خرم‌آباد برگزار و به خاک سپرده می‌شود.

شهادت راه اولیاء الهی است، اما فقدان این گل‌های گلزار صبر و ایثار، این سرمایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، موجب ماتم و اندوه فراوان است. شهادت جانباز سرافراز «محمدحسین عباس زاده» در روز اربعین حسینی که نشان از اقتدای او به سر و سالار شهیدان است.

حاج محمد حسین عباس زاده جانباز ۷۰ درصد لرستانی یکی از دلیر مردانی بود که برای حراست و پاسداری از سرزمین‌مان پاهای خود را از دست داد تا پای هیچ مزدوری به وطنمان نرسد.

سرهنگ حاج محمدحسین عباس زاده که هم‌رزمانش او را “حاج کاکا” صدا می زدند سال ۵۹ در سن ۲۵ سالگی در نبرد با دشمن بعثی در منطقه سوسنگرد مجروح شده و پاهایش را از دست می‌دهد و  دستان حاج کاکا  تک‌تیرانداز جبهه‌های نبرد که در میان سنگرهای خاکی جبهه تفنگی که برای از بین بردن دشمنان ایران اسلامی را حمل می‌کرد  تکیه‌گاه او شد، دستانی که ۴۱  سال بر زمین زده‌شده تا “حاج کاکا” راه برود.

  دی ماه  سال ۹۶ در گزارش‌هایی باعنوان « ۳۷ سال زندگی بدون پا؛ زیارت کربلا و دیدار امام خامنه‌ای آرزوی جانباز لرستانی» و 

جانباز لرستانی به آرزویش “زیارت کربلا” رسید»پای خاطرات و درد و دل این رزمنده لرستانی نشست تا گوشه کوچکی از دلیر مردی‌های رزمندگان این مرز و بوم را به قلم بکشد.


انتهای پیام/