مدیر ستاد کانون‌های مساجد لرستان از فعالیت ۴۲۵ کانون فرهنگی و هنری در مساجد لرستان خبر داد و گفت: کانون‌های مساجد وسیع‌ترین شبکه فرهنگی مردم‌محور کشور هستند.

به گزارش خبرافلاک؛ محمد ابدالی‌پور، اظهار کرد: توانمندسازی مدیران کانون‌های مساجد مهم‌ترین رویکرد نشست فصلی مدیران و رابطان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد است.

وی با اشاره به اینکه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، وسیع‌ترین شبکه جوان و فرهنگی مردم‌محور کشور هستند که تا دورترین نقاط جغرافیایی شهرها و روستاها فعالیت دارند، افزود: توانمندسازی مدیران و رابطان کانون‌های مساجد در راستای رونق این کانون‌ها از اهداف مهم دوره‌های آموزشی است.

ابدالی‌پور با اشاره به اینکه این نشست‌ها با هدف تقویت فعالیت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، تقویت هماهنگی بین کانون‌ها و ستاد استانی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برگزار شده است، بیان کرد: مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری معین در شهرستان‌های استان نقش محوری در هماهنگی بیشتر فعالیت‌های کانونی و تقویت برنامه‌ها دارند.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان با اشاره به فعالیت ۴۲۵ کانون فرهنگی و هنری مسجد در استان لرستان، افزود: تقویت برنامه‌های فرهنگی و هنری کانون‌های مساجد مهم‌ترین رویکرد ستاد فهمای استان لرستان است که ۶۰ درصد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان در روستاها و ۴۰ درصد در شهرها متمرکز هستند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایکنا