سردارکشکولی گفت: گفتمان"ما می توانیم" که نتیجه مکتب دفاع مقدس است به اکسیری برای جریان مقاومت درجهان تبدیل شده که هرجا متبلور شود به خودباوری می انجامد.

سردار کشکولی،فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان درحاشیه آئین تجلیل و تکریم رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در گفت و گو با خبرافلاک با بیان اینکه گفتمان مقاومت به شکل وسیعی درجهان درحال تسری است اظهار داشت: هم ملت ایران و هم مقام معظم رهبری مسر هستند که این گفتمان به شکل وسیعی درجهان تسری پیدا کند و فلسفه اصلی این گفتمان همان بیداری ملت ها و اتکا به توانایی هایشان درمواجهه با استکبار جهانی است.

سردارکشکولی افزود:فلسفه اصلی لفظ مقدس”ما می توانیم” این است که الگوی دفاع مقدس به الگویی برای ملت ها تبدیل شود تا به این باور برسند که با دست خالی می توانند در برابر استکبارجهانی و مستکبرین در هر زمان بایستند.

کشکولی بیان داشت: سبک مدیریت فرماندهان در دوران مقدس بهترین شیوه مدیریت جهادی برای اداره امروزه کشور است و باید از ظرفیت جوانان نخبه انقلابی در سطوح مدیریتی و اجرایی با اتکاء به شعار “ما می توانیم و ما مقتدریم “استفاده کرد.

وی اشاره کرد: باور ملی ما این است که روح دفاع مقدس چنان در بطن جامعه و ملت های دیگر رسوخ کرده که به اکسیری تبدیل شده که نه تنها درجوامع اسلامی بلکه حتی در میان ملت های لائیک هم می تواند به قدرتی عظیم دربرابر استکبار تبدیل شود.

فرمانده سپاه استان تصریح کرد: این گفتمان سلاحی است که می تواند دربرابر مستکبرین قدعلم کند و شر آنان را از سر ملت های مظلوم و مستضعفین کم کند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : بیرانوند