کتاب «لحظه‌های ‌بی‌تکرار» از کامین ملکی عکاس لرستانی هفته دفاع مقدس در استان لرستان رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرافلاک کامین ملکی با اشاره به رونمایی کتاب «لحظه‌های ‌بی‌تکرار» در هفته دفاع مقدس اظهارداشت:  با توجه به اینکه شهدا حق بسیار بزرگی بر گردن همه ما دارند در همین راستا بنده به عنوان یک عکاس تصمیم گرفتم در حوزه کاری خودم گامی در جهت پاسداشت شهدا  بردارم.

وی افزود: جهت پاسداشت و تکریم شهدا  تصمیم گرفتم کتابی مصور با موضوع مراسم‌ تشییع و خاکسپاری تعدادی از شهدای لرستانی به چاپ برسانم.

این عکاس خوش ذوق لرستانی عنوان کرد: مهمترین هدف بنده خود از چاپ کتاب «لحظه‌های ‌بی‌تکرار» معرفی شهدا به عنوان اسوه‌های ماندگار و نمایش ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم شهدا بویژه مادران شهداست.

وی بیان کرد: آنچه در  کتاب «لحظه‌های ‌بی‌تکرار» منتشر شده است شامل گزیده‌ای از تصاویر مراسم تشییع و تدفین شهدای لرستانی است که من به عنوان عکاس در آن حضور داشته و تصاویری را به ثبت رسانده‌ام. در کتاب  «لحظه‌های ‌بی‌تکرار»  تصاویری از ۱۵ مراسم مربوط به تشییع و تدفین شهدا در استان لرستان به نمایش در آمده است.

ملکی تصریح کرد: لازم می‌دانم این نکته را یادآور شوم که این تصاویر صرفا توسط اینجانب به ثبت رسیده و در سالیان اخیر شهدای دیگری نیز در لرستان تشییع و خاکسپاری شده‌اند که بنا به دلایل مختلف از جمله حضور در ماموریت‌های دیگر افتخار حضور در آن مراسم‌ها و ثبت تصاویر را نداشتم.

این عکاس لرستانی خاطر نشان کرد: در جلد اول کتاب «لحظه‌های بی‌تکرار» تصاویری از تشییع و خاکسپاری ۲۱ شهید والا مقام لرستانی در قالب ۱۵ مراسم (برخی مراسم‌ها مربوط به تشییع همزمان چند شهید بوده است) به نمایش گذاشته می‌شود.

وی اظهار داشت: جلد دوم این کتاب نیز در سنوات آتی به چاپ خواهد رسید و بر همین منوال تصاویر مراسم‌ تشییع و خاکسپاری پیکر شهدایی که در آن حضور دارم را به چاپ می‌رسانم. همچنین کتب تصویری دیگر در موضوعات مختلف در دست انتشار است که ان‌شاءالله به زودی به بازار نشر عرضه می‌شود.

ملکی افزود: چاپ این کتاب صرفا بهانه‌ای است تا نشان دهیم که یاد و خاطره شهدا همواره در ذهن ما حاضر است و همه ما قدردان آنها هستیم.

  • منبع خبر : تسنیم