فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در 48 ساعت گذشته در سطح شهرستان خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبرافلاک ” سرهنگ عباس دولتشاهی” اظهار داشت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی، با برنامه ریزی های مستمر و به منظور برخورد قاطع با هرگونه هنجار شکنی طی ۴۸ ساعت گذشته ماموران انتظامی شهرستان موفق به شناسایی ۳۸ نفر سارق و متهم شدند.

وی بیان داشت: پس از انجام اقدامات پلیسی دقیق و رصد های صورت گرفته تعداد ۱۶ سارق شناسایی که با هماهنگی دستگاه قضایی دستگیر ، پس از انجام بازجویی های فنی و تخصصی به۳۳ فقره انواع سرقت شامل محتویات و قطعات خودرو و …. اعتراف ، ضمن شناسایی مالباختگان افراد دستگیر شده به همراه پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.

سرهنگ دولتشاهی افزود: در این طرح تعداد ۲۲ نفر از افراد مجلوب و تحت تعقیب دستگاه قضایی و انتظامی نیز شناسایی و دستگیر که به مراجع مربوطه تحویل شدند.

وی ادامه داد: در راستای همین طرح تعداد ۴۵ دستگاه انواع خودرو و موتور سیکلت که برای شهروندان ایجاد مزاحمت اعم از آلودگی صوتی، حرکات نمایشی و یا بصورت پلاک مخدوش و یا فاقد پلاک و … بوده توسط عوامل انتظامی توقیف و روانه پارکینگ شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاطر نشان کرد: در همین مدت تعداد ۳۵ نفر معتاد متجاهر به منظور بازپروی در سطح شهر جمع آوری و تحویل کمپ های مجاز شد.

سرهنگ دولتشاهی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل خوب مردم با پلیس، از شهروندان درخواست کرد به محض مشاهده هرگونه موارد مشکوک بلافاصله با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ تماس تا اقدامات پلیسی صورت گیرد.

روابط عمومی ناجا لرستان