نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه اعضای مجمع نمایندگان رسما به وزیر کشور اعلام کردند که استاندار لرستان ویژه باشد، گفت: تمام گزینه‌های عنوان شده برای استانداری لرستان حدس و گمان‌های سیاسیون است.

به گزارش خبرافلاک مهرداد ویسکرمی امشب در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان، تعیین استاندار را از اختیارات وزیر کشور خواند و اظهار کرد: نمایندگان اگر دخالتی می‌کنند، باید دلیل و مبنای آن را نیز بیان نمایند.

وی خاطرنشان کرد: برای انتخاب استاندار شاخص‌هایی وزارت کشور تعیین کرده، از این‌رو وزیر کشور لیستی به رئیس مجمع نمایندگان لرستان ارائه داد، مجمع نیز در نهایت نتیجه مشورت خود را محرمانه به وزیر اعلام کرد.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه اعضای مجمع نمایندگان رسما به وزیر کشور اعلام کردند که استاندار لرستان ویژه باشد، افزود: تمام گزینه‌های عنوان شده برای استانداری لرستان حدس و گمان‌های سیاسیون است.

ویسکرمی بیان داشت: در مورد استاندار مجمع نمایندگان منفعل نبوده و بر اساس نظر اکثریت، مشورت خود را به وزیر اعلام کرده است و منتظریم دولت اقدامی در این زمینه انجام دهد.

وی با بیان اینکه در زمینه بومی و غیربومی بودن استاندار اظهارنظری نکرده‌ایم، گفت: مجمع نمایندگان بر اساس شاخص‌ها مشورت خود را انجام داده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس